Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszul kellene éreznem magam...

Rosszul kellene éreznem magam a miatt, hogy nem túl sokat járok anyóséknál?

Figyelt kérdés

Mostanában hetente 1-szer látogatom meg őket, régebben heti 2-szer mentem.De örülök,ha hazamegyek a munkából és főzök vmit,meg elpakolok,meg azért jól esik pihenni egy kicsit.

Amúgy 3 hónapja költöztünk el a párom szüleitől, és nekem így nagyon jó.Távolról sokkal jobban szeretem őket.

Nem mintha olyan messzire költöztünk volna tőlük,2 falunyira.De a munkahelyem viszont ott van ahol anyósék laknak.


2012. okt. 3. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez bőven elég, nem kell minden nap ott lógni, gondolom nem is lenne mindig miről beszélni. Ha ők nem keveslik és neked is ideális így, akkor ne érezd magad emiatt rosszul, szerintem teljesen rendben van a heti 1 találkozás.
2012. okt. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%
Neked elég, a férjednek illene +1.
2012. okt. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mivel családi gazdálkodók, a párom minden nap ott van náluk.
2012. okt. 3. 12:51
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is elég a heti 1. Van Neked elég dolgod, nem kell mindig odajárni. Meg tudlak érteni. Amúgy, ha nem veszik zokon anyósodék, akkor nem is kell rajta rágódnod. Ha nem tetszik nekik dolog, akkor meg beszéljétek meg, hogy Neked már saját háztartást kell vezetned, dolgozol, és pihenni is akarsz.
2012. okt. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Anyósékhoz!
2012. okt. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3 hónapja nem voltam, leghamarabb karácsonykor tervezek menni, de lehet, hogy az alól is kihúzom magam. Sosem értettem, hogy miért várják el, hogy menjél magadban állandóan? Mi a fenét csinálj ott?
2012. okt. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!