Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » . Keresek egy helyet, ahova...

. Keresek egy helyet, ahova befogadnának átmenetileg, el tudnék költözni? Mezőkövesd, vagy környéke érdekelne.

Figyelt kérdés
Nő vagyok,nem dohányzom,nem iszom.Muszály volt ide írnom,hátha valaki tudná segíteni,elsősorban nők segítségét várom,mert ők nem bántanak,a férfiaktol,tartok és félek.Köszönöm,és gyorsan válaszolok.
2013. jún. 11. 01:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Az nem normális, ne is haragudj, hogy 43 évesen itt írogatod ezt, ahelyett, hogy már leléptél volna, és idegenektől vársz segítséget...
2013. jún. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

De az se elképzelhető, hogy a Te tulajdonodat eladja. Ha a Te tulajdonod valami, azt csak Te adhatod el.

A kérdéseimre válaszolhatnál, hogy előbbre jussunk.

2013. jún. 13. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Szólj, hogy mit sikerült intézni a NaNéval, meg a családsegítővel!
2013. jún. 13. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Jó lenne, ha ide írnád, nem nekem provátba, és mások is látnák, mik vannak.


"Igen,igazság szerint, úgy kéne,hogy én adjam el,de ha ki csavarta a kulcsot a kezemböl,mit tudok csinálni? El vette,és el adta,ez így történt.Hogy tudtam volna megállítani,sehogy."


Nos, az eladás úgy megy, hogy a tulajdonos aláírása kell az adásvételire.

Azt mégis hogy érte el?

Pisztolyt szorított a halántékodhoz a vevő szeme láttára?

És miért nem mentél azonnal a rendőrségre akkor, és miért nem ment a vevő a rendőrségre, és miért fizette ki a férjednek a kocsi árát, ha látta, hogy a Tiéd és hogy nem önként adtad el?

2013. jún. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Szia.Szerinted,én ott voltam,amikor ő eladta az autót?itthon történt,amikor ki vette a kezemböl a kocsi kulcsot,nem a vevő előtt,ahogy te írtad,és nem tartot pisztolyt a fejemhez,egyáltalán nem tudom,mikor ,és hogy,kinek adta el a kocsit,mivel hogy nem voltam ott.Lehet,alkatrészek,lehet bontoba,ki tudja,csak ő! hogy mit csinált vele.szia
2013. jún. 14. 09:57
 16/23 anonim ***** válasza:

Még mindig nem érted!

Jogilag lehetetnel neki eladnia a Te tulajdonodat!

Nem lehet a Te neveden lévő dolgot megvenni a Te jelenléted és aláírásod, és személyazonosításod nélkül!


Aki megvette NÉLKÜLED, az bűnöző, és a férjed is bűnöző!

Mindketten bűncselekményt követtek el!


Miért nem jelentetted a rendőrségen?

2013. jún. 15. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Szia.Hát,öt aztán nem érdekli hogy jogilag mit lehet,meg mit nem.A feljelentést meg aztán,ha azt megtudná,el vágná a torkom.Nem,ismerem a barátait,hogy ő kikel üzletelget,fülem,farkam be huzom,nehogy el boruljon az agya,,inkább hallgatok...
2013. jún. 15. 08:59
 18/23 anonim ***** válasza:

Szerintem nem igaz, amiket írsz, bocsi.

Ilyen nincs, hogy csak úgy eladják a te tulajdonodat.

Még, ha hamisítja is az aláírásodat: mindenkinek feltűnik, hogy egy férfi van ott, nem egy nő... ILYEN NINCS!

2013. jún. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Szia.De sajnos van ilyen!!!!!!!!
2013. jún. 16. 00:19
 20/23 A kérdező kommentje:
Nem igaz amit irok,persze akkor csak úgy kitaláltam,nem!!!!!Arror én nem tehetek,hogy nem hiszed el.Én vagyok benne,csak tudom hogy mit irok,és ez a teljes igazság...szia
2013. jún. 16. 00:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!