Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » . Keresek egy helyet, ahova...

. Keresek egy helyet, ahova befogadnának átmenetileg, el tudnék költözni? Mezőkövesd, vagy környéke érdekelne.

Figyelt kérdés
Nő vagyok,nem dohányzom,nem iszom.Muszály volt ide írnom,hátha valaki tudná segíteni,elsősorban nők segítségét várom,mert ők nem bántanak,a férfiaktol,tartok és félek.Köszönöm,és gyorsan válaszolok.
2013. jún. 11. 01:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Szia, mi az élethelyzeted pontosan, kikkel laksz és miért akarsz elköltözni?
2013. jún. 11. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
76%
Ne haragudj, de ugye nem gondolod komolyan, hogy itt majd jelentkezik valaki, hogy költözz hozzá... :s
2013. jún. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor viszonylag olcsón lehet sátorhelyhez jutni a kempingekben vagy Mezőkövesden nem lehet túl dárga egy szoba bérlése. A helyzeted egyértelmű a leírtakból, ilyen esetben elvileg az önkormányzat is segíthet, kérdezd meg őket, hátha tudnak átmeneti megoldást neked.
2013. jún. 11. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
3-es: Mi egyértelmű? Semmit nem írt a kérdező magáról. Nem tudjuk a korát, meg semmit róla, csak talán azt, hogy a párja bántalmazhatta, de ezt is csak sejteni lehet.
2013. jún. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban a barátod/férjed bántott, akkor meg az első utad a rendőrségre vezessen.
2013. jún. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Keresd fel a családsegítő szolgálatot, egyházakat. Tartanak fenn átmeneti otthonokat hajléktalanoknak. Ha gyereked is van, akkor anyaotthont kereshetsz. Vannak krízisszállók is, ahová a bántalmazott nőket bújtatják el. Ezek titkosak és a rendőrségen keresztül lehet bekerülni.


De ha van pénzed, akkor keress munkásszállót, olcsó kiadó szobát!

2013. jún. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Teljesen igaza van annak aki írta,hogy nem írtam meg hány éves vagyok,43.A következő hozzászólónak üzenem,tudom tisztába vagyok vele hogy, a mai világban,nem bízzanak az emberekben,de muszály találnom valamit,addig csak amíg keresek munkát,utána már tudnám fizetni az albérletet.Itt az a lényeg,hogy, semmiképp ne tudja meg,a sajnos' még férjem,hogy hol vagyok,mert egy agresszív,, beteg ember,ezért kell minél hamarabb elmenekülni tőle,úgy hogy ne tudja hogy hol vagyok.Uralja az életem,mindenben ő dönt helyettem,nem enged el dolgozni,olyan mintha börtönbe lennék zárva,nincs saját gondolatom,mert hogy o jobban tud mindent mint én,teljesen el vagyok nyomva.Ezért is írtam ide,tudom elég hülyeség volt,de tényleg csak egy pár napra gondoltam,hátha valakinek van egy üres szobája,közben kérésnek munkát,és a saját lábamra tudnék állni.Mert,ha ezt most nem teszem meg,talán soha nem lessz bátorságom hozzá.Sajnos pénzem most.nincs alberletre,mivelhogy nem engedi hogy elmenjek dolgozni,meg sehová.Ezt csak az tudja,meg érzi aki volt már benne,pénz,munka nélkül,kiszolgáltatva lenni,hát nem semmi,ezért kértem volna segítséget,de ha itt nem talalok,megoldást,akkor valami mást kell kigondolnom hogy el tudják jönni.Lehet,marad az egyik válaszoló írta ,sátoroba lakni,hát nem tudom nagyon nehéz az biztos.Tudom hogy, senki nem fogad be idegent az otthonába,de megpróbáltam ezt a lehetőséget is,remény hal meg utoljára,így gondoltam,végső elkeseredésemben,tényleg csak az tudja ezt milyen érzés,aki esetleg volt már hasonló helyzetben.Azért, köszönöm mindenkinek,aki írt a kérdésemre..
2013. jún. 11. 11:26
 8/23 anonim ***** válasza:

"az a lényeg,hogy, semmiképp ne tudja meg,a sajnos' még férjem,hogy hol vagyok,mert egy agresszív,, beteg ember,ezért kell minél hamarabb elmenekülni tőle,úgy hogy ne tudja hogy hol vagyok."


Hát hívd fel a NaNe-vonalat, ők evvel foglalkoznak:

06-80-505-101 (este 6 és 10 között)

[link]


És még a családsegítő szolgálat kirendeltségeit is megkeresheted, írd be a Google-ba:

Mezőkövesd családsegítő szolgálat.

A második találat: a megyében az összes szociális intézmény táblázata, azt nyisd ki!

2013. jún. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

És amúgy hogy jutottál idáig?

Nyilván fokozatosan alakult ki az elnyomás, miért hagytad ennyire elfajulni?

Az ingatlan a Tied?

2013. jún. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Meg a lényeg ami kimaradt,a táskámban kutat,a pénztárcámba,ami csak létezik,mindent fel túrt benne,a munka helyekről is kirúgták,mert mindig ott volt,figyelt,ott is eroszakoskodott,és megunta a főnök asszony,és így nincs munkám,aminek nagyon örül,ezt akkarta elérni,hogy ne legyen pénzem,a kocsimát is eladta,nehogy aval szokjek el,úgyhogy nagyon sarokba állított.Egyszerűen,nem értem,hogy mi jogon mert,a táskában belenyulni,és még ráadásul a szemembe hazudik,letagadta,ilyen nincs,erre nem tudok mit mondani..Most meg a telefonra pályázik,azt akarja elvenni,hogy kikkel irok,meg titkolozok,meg ilyenek,az ilyen ember szerintetek normális??????? Na,hát röviden,ennyi,szerintem ezt más sem türné el,írjátok meg ha nincs igazam,mert kíváncsi vagyok hogy,tik mit csinalnatok az én helyembe.....Köszönöm előre is.Sziasztok.
2013. jún. 12. 09:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!