Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy csaj, aki myvipen...

Van egy csaj, aki myvipen mindennap megnéz engem és a páromat is. Nem tudom, hogy miért. Mit lehetne tenni ellene?

Figyelt kérdés
2009. okt. 9. 16:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

nem biztos ,h. minden nap


a látogatókat hetekben "méri" pontosabban 1 hétben

szóval lehethogy benézett hozzád hétfőn,és te hétfő,kedd,szerda,csütörtök,péntek,szombat azt láttad,h. látogatók közt van.holott lehethogy csak hétfőn nézett be és msákor nemis,viszont a myvip mutatja,mert úgy számítja,h. az " elmúlt 1 hétben levő látogatók" remélem segítettem :)

2009. okt. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Félreértések elkerülése vége miatt, engem nem az zavar, hogy megnéznek, mert különben nem lennék fent. Az pedig 1000%-ig biztos, hogy többször néz, mert pl 2 hete is fent volt, múlt héten is fent volt és már most héten is a látogatóink közt volt. Páromat ismeri látásból, de ez nem kellene, hogy azt jelentse, hogy nézeget minket, főleg engem. Írni nem akartam neki, mert kinézem belőle, hogy kikérné magának.
2009. okt. 9. 17:59
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet őt letiltani? A facebookon megadod a nevet és az illető semmilyen formában nem talál rád. A myvipen nincs ilyen? Bocs, de azt nem ismerem :( Mert akkor könnyű lenne megoldani a helyzetet :D
2009. okt. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
81%

Érdekes,én épp azt szereteném ha az adatlapomat minél többen megnéznék,főleg lányok.

Lehet hogy érdekes képeid vannak fenn,vagy a zenéid,videóid tetszenek neki,nem feltétlenül te:)

2009. okt. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Biztos,hogy téged néz?Nem a pasidat?Nincs közöttük semmi??
2009. okt. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
86%
Nem töltsd fel magad közösségmegosztó oldalra és a probléma el van intézve...........
2009. okt. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
74%

Ezeket a közösségi oldalakat arra találták ki, hogy aki regisztrál, az látható legyen mások számára. Valószínűleg nem nézeget minden nap. Ha egyszer rád kattintott, akkor egy héten át látod, ha te "visszanézed", akkor mindig azt fogod látni,amikor utóljára belépett.

Nem hiszem, hogy ez ellen bármit kellene tenni. Ha jó képeitek vannak fent, és ehhez van kedve, nézegessen nyugodtan...:-))

2009. okt. 10. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Most,hogy megújult a myvip,mindig kijelzi neked a jobb felső sarokban pirosan,ha új esemény történt aznap,amint belépsz.Ilyen az is,ha adott napon valaki megnézte az adatlapod,tehát a Kérdező jól látja dolgot,nem tud tévedni már ebben,elég régóta így van,mióta nem lehet rejtve belépni.Tehát,ha aznap éppen megnézett téged valaki,arról visszajelzést kapsz,így pontosan tudod,mikor,hányszor lesett meg! :-) Tényleg idegesítő lehet,ha ezt csinálja valaki,próbáld meg leblokkolni valahogy az illetőt(nem tudom,van-e ilyen funkció?)!
2009. okt. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!