Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy csaj, aki myvipen...

Van egy csaj, aki myvipen mindennap megnéz engem és a páromat is. Nem tudom, hogy miért. Mit lehetne tenni ellene?

Figyelt kérdés
2009. okt. 9. 16:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
semmit..most komolyan ez akkora probléma?
2009. okt. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%

Semmit...

írj neki,h miért teszi ezt..

2009. okt. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Joga van hozzá.
2009. okt. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Előző vok!!

Lehet oka van amiért megnéz...

A párod nem ismeri véletlenül??

2009. okt. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez vicc.

? Vissza kéne tenni a rejtve belépést és nem volnának ilyen egetverő bajok. Vagy iwiw ezni kell és nincsenek látogatók. Amúgy ha egyszer megnéz egy hétig ott van. és egyszer engem is megkérdezett egy hülye hogy mit nézegetem a barátnőjét meg őt tán akarok valamit. pedig egyszer néztem meg összesen. Agybaj.

2009. okt. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%

írj neki egy üzenetet.

pl: "szia! ne haragudj, de meg szeretném kérdeni, hogy miért nézegetsz engem és a barátnőmet ilyen sokszor? nem kötözködni akarok, csak kíváncsi vagyok. :)"

lényeg, hogy ne letámadd, hogy "k*rvaanyádmineklesegecc?", hanem normális, kedves hangnemben kérdezd meg.

2009. okt. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%
ez most komoly?felteszed magad a világhálóra és az a bajod, hogy valaki megnézeget???érdekes.....
2009. okt. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%
Kérdezd meg tőle! Lehet, hogy csak ismerős vagy neki vagy a párod, csak nem kérdezte még meg eddig, hátha rájön magától. Ezen nem kéne fennakadnod!
2009. okt. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%
Ez nem gond. Ha zavar töröld le magad. Te sohase nézel meg másokat? Nem hiszem.
2009. okt. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
70%
én azért nézegetem egy pasi adatlapját naponta mert azt mondta h szalít miattam a barátnőjével,és acsajét is megnézem h tudjam h mikor van tényleg vége,mert most a sráéc elrejtette a családi állapotát,ezért náézem a csajét is.
2009. okt. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!