Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy megszerezzem...

Miagyaszlegyen kérdése:

Mit tegyek hogy megszerezzem a kutyát? (Több lent)

Figyelt kérdés
A barátom és én együtt élünk. A barátomnak van egy közös kiskutyája az öccsével, akit nagyon szeretünk, én is anyukám is, barátom is. Sokat van nálunk de az a baj hogy a barátom öccse állandóan azért nyavíkol hogy vigyük haza. De ő egyáltalán nem is foglalkozik vele ki sose viszi és nyúzza meg ütögeti,még kaját meg vizet is elfelejt neki adni. Neki csak az kell állandóan ami nekünk van. Mi sokat törődünk a kutyával és nagyon szeretjük őt....Mit csináljak hogy beleegyezzenek hogy nálunk maradhasson?????

2013. jún. 8. 18:59
 1/8 anonim válasza:
85%
Szerintem le kellene ulni es megbeszelni. Megmondani a kisoccsnek, hogy semmi akadaja, hogy latogassa a kutyust, jatszon vele, viheti setalni, de ti jobban gondjat tudnatok viseni. Szerintem, ha kicsit belegondol, beleegyezik.
2013. jún. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Jézusom..tiszta gyerekes vagy és neked már barátod van?
2013. jún. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%

2. miért lenne gyerekes?? Mert el akar hozni/megmenteni egy érző állatot sanyarú sorsából?

Te éheznél meg bántanának és valaki harcolna érted az illető gyerekes lenne?


Kérdező öcséd hány éves? Barátod anyukájával él még vagy már külön?

Mindenképp mondjátok hogy látogathatja majd nyugodtan,de ez így nem élet a kutyának,sokat foglalkoznátok vele és szeretnétek.

Megmondhatod ha így folytatja a kutya agresszív lehet és rá is támadhat szocializáció és nevelés hiányában.

Beszéltetek már vele egyáltalán róla?

2013. jún. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hadd nyavíkoljon a h.lyegyerek. Mást úgyse tud tenni...
2013. jún. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is, anyukával beszéljetek, ha ő beleegyezik akkor ne is érdekeljen a nemtörődöm öcsike...
2013. jún. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat... Én a barátom meg anyukám élünk együtt.. és én próbáltam már beszélni anyósommal meg a barátom öccsével, de egyszerűen LEHETETLENSÉG!!! Nem akarok rosszat mondani rájuk, de nem engednek....
2013. jún. 9. 06:13
 7/8 A kérdező kommentje:
És én is így vagyok ezzel h full leszarom hogy mit nyavíkoli, de ott az anyós is....
2013. jún. 9. 06:15
 8/8 anonim válasza:
szerintem ezt leginkább a barátod tudná megoldani, ő biztosan ismeri a módszereket amikkel lehet hatni anyukára. az öcsivel pedig kerestek valamilyen kompromisszumos megoldást, hogy pl. néha elviszitek együtt sétálni. ha nem tetszik neki akkor az ő baja. legvégső esetben pedig ott a drasztikus megoldás, hogy nem viszitek vissza, mert nem kap rendesen enni/inni. ha ezt nem érti meg a barátod anyukája, akkor arra nem lehet mit mondani, valószínűleg ebben az esetben meggyőzni sem lehetne.
2013. jún. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!