Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg, hogy matekbó...

Hogy mondjam meg, hogy matekból nem biztos, hogy meg lesz a 4-s?

Figyelt kérdés
Mielőtt jönnének a szidások, hogy többet kellett volna tanulni, leírom: Kitűnő tanuló voltam mindig is, 1.-5.-ig, mindenből 5-s voltam (nem azt mondom, hogy nem lett 4-m, mert 5.-ben 4-s lettem bioszból, vagy anno, ahogy mondtuk "természetismeretből".) de most ez megváltozott, és nem akárhogy... 5.-ben emelt szintű matekra jártam, 1. félévemben 5-s voltam, de év végén, lerontottam ezt 3-ra, ezért a közepes csoportba kerültem... Most 7.-ben 4-s voltam matekból év elején, de már megint az van, mint 5.-ben. Akármennyit tanulok, nem megy ez a tantárgy, a magán tanárom is alátámasztotta, pedig nagyon sokat tanulok, és nem akarok csalódást okozni. Mit tegyek?

2013. jún. 7. 16:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én is ebben a cipőben járok, csak én ötödikes vagyok. kitűnő tanuló voltam, de most idén 3-mas vagyok. igazából akármennyi tanulok nem megy. ha igazán szeretnél változtatni és sokat tanulsz de akkor sem megy, akkor nem tudsz mit tenni. te legalább megpróbáltad, vigasztald magad ezzel. de ha megtetetitek járj magántanárhoz.
2013. jún. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Anya,Apa úgy néz ki,hogy nem lesz meg a 4-s matekból!

Majd jövőre jobban igyekezek!Pl így

2013. jún. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Elvileg mindenkinek van valami amitől jobban tanul...Nekem pl a zene. Ha zene közben tanulok, 5 perc alatt meg tanulom amit kell. Nem lehet hogy valami megzavart idén tanulás közben , ami eddig nem volt ugy?
2013. jún. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ember és én hogy mondjam meg, hogy nem biztos h átmegyek a pótvizsgán? :S
2013. jún. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%
A matek a tanulók 90%-nak felesleges tantárgy. És undorító is. Ha megvan belőle a kettes, akkor minden rendben van.
2013. jún. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"A matek a tanulók 90%-nak felesleges tantárgy. És undorító is. Ha megvan belőle a kettes, akkor minden rendben van."


Az ilyen gondolkodásúaknak a többi is fölösleges. Ugyanis minden a matekra épül. Még a zene is, ha szigorúan vesszük...

2013. jún. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

"A matek a tanulók 90%-nak felesleges tantárgy."


És ugyanígy a többi tantárgy nem felesleges???

Nekem speciel a töri 90%-a felesleges, magyar meg főleg.

FÖldrajzból is minek ennyi mindent tanulni, ja és fizikából, kémiából. Ezek ugyamnúgy tök feleslegesek.

A matekot legalább nem kell annyit tanulni, pár képlet, aztán csá. Bezzeg töriből a sok apró hülyeség...



A kérdezőnek:


Mondd úgy, hogy "Képzeljétek, nem lettem 2-es, meglett a 3-as!" :)

2013. jún. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem sokkal fontosabb volt a töri, az irodalom, a nyelvtan. A matek ezektől a tantárgyaktól vette el az értékes időt. Ha nem kellett volna annyi időt a matekra fordítanom, több jutott volna azokra, amik nekem fontosak.
2013. jún. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Az előzőnek:


Az hogy fontos-e valakinek, vagy felesleges az két külön tészta. Attól, hog yszeret vki vmit, az ugyanúgy felesleges lehet...

2013. jún. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
7-s válaszoló: Itt az a gond, hogy dicsértes tanuló vagyok, és ha kettesre álltam volna, akkor se örülnék a 3-nak. És tudom, hogy nem mindenkinek megy a matek, de nekem meg kéne, hogy menjen, mivel természetvédelmi mérnök akarok lenni. :))
2013. jún. 9. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!