Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kezelnek kb.9 évesnek a...

Miért kezelnek kb.9 évesnek a szüleim?

Figyelt kérdés

Pl.: Nyáron nyaralni megyünk, lent leszünk a Balatonon, nekem kb. 50 km-rel arrébb lenne egy másik programom, amire este már vissza is mennék, egy óra vonattal, a vasútállomással szemben van a hely, ahova mennék. De nem engednek el, pedig már 16,5 éves vagyok...


Pedig semmi olyat nem tettem, ami miatt ne bíznának meg bennem.


2013. jún. 4. 20:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

16 és FÉL *besír*.


16 vagy. Hogy szellemileg mennyi, az más kérdés.

2013. jún. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem a kérdező semmi olyat nem írt le, ami miatt a szellemi dolgait kriizálni kellene.


Esetleg társsal kellene mennetek, többesben, nem egyedül és akkor a szülők nem aggodalmaskodnának.

2013. jún. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló vagyok.


Azért írtam, amit írtam, mert mit számít, hogy tegnap töltötte-e be a tizenhatot, vagy pedig fél éve?


Melyik az a gyerek, aki ezt számon tartja két éves kor felett...? Ott még számít. Másfél éves és két éves gyerek között komoly fejlődésbeli különbség van. Ebben az életkorban nem számít.


További probléma a kérdéssel, hogy nem mondja meg a kedves kérdező, HOVÁ megy. Diszkóba? Szülinapra? Sztriptízbárba? Beöltözős buliba? Ez szerintem a szüleinek is fontos, ha nem engedik el, lehet, hogy valami olyan helyről van szó, ahova épeszű ember nem engedné el a gyerekét, de ez nem derül ki a kérdésből, mert a kérdező nem gondolta lényeges információnak. Holott ez lenne a leglényegesebb.

Se azt nem tudjuk, KIK lennének ott, vele, a szülei ismerik-e, semmit.


A kérdező egyszerűen nem tudja megítélni, mi az, amit meg kéne osztani ahhoz a szüleivel, vagy bárkivel ahhoz, hogy elengedjék.


Így ostobaság volt a kérdést kiírni. Azért nem is válaszol a kutya se, mert nem tudunk meg további alapvető infókat, azon kívül, hogy tizenhat és FÉL éves is elmúlt. Na ezt viszont fontos volt közölni. Kedves kérdező, nem ez a lényeg... Hanem a fent megadott paraméterek, meg, hogy mennyire vagy érett.

2013. jún. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

A strandra megyek, mert lesz egy koncert a Balaton parton, lellén, a Napfény strandon.

Remélem kielégített.

És azt ajánlották föl, hogy elkísérnek. Erre írtam/mondtam, h nem vagyok gyerek, h kísérgessenek.

2013. jún. 4. 21:47
 5/12 anonim ***** válasza:
Nyilván féltenek.Ha esetleg alapból szeleburdi természetű vagy,vagy éretlennek találnak,akkor jogos az aggodalmuk.Te ismered saját magadat,ennek alapján,észérvekkel kell őket meggyőznöd.Ezenkívül egyedül mászkálni nem tanácsos vadidegen helyen egy kamasznak,szóval szerezz kísérő társaságot magadnak,így talán megenyhülnek.
2013. jún. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Miert baj, ha a szuleid elkisernek?
2013. jún. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Mert nem szeretném.


Hooligans koncertre egyedül is eltudok menni, nem kell segítség.

2013. jún. 4. 22:28
 8/12 anonim ***** válasza:
El tudsz menni egyedul, persze. A szuleid nyilvan tudjak, miert nem akarnak elengedni egyedul.
2013. jún. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Persze, el tudsz menni egyedül is. Kérdés, hogy haza is érsz-e épségben. Amiket lehet hallani mostanában, amilyen világ van, én sem biztos hogy elengednélek.
2013. jún. 5. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ők is szívesen elmennének. Vagy esetleg azon a koncerten találkozni fogsz valakivel, és ezért nem akarod, hogy menjenek?
2013. jún. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!