Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mennyit éreznétek "jogosnak...

Ti mennyit éreznétek "jogosnak" hazaadni?

Figyelt kérdés

4órás munkát vállaltam hogy azt majd szeptembertől a suli mellett is tudjam csinálni,anyum 20ezer forintot tartana jogosnak hazaadni,de:

-félárva vagyok,a bátyám megkapja a számlájára az árvaellátás,semmiét nem kell leadnia belőle és csak a bérletét kell fizetnie,én nem kapom meg,a maradék pénzemből kéne megvennem a bérletet,a ruhákat és a tankönyveket és egyéb kiadásokat(kb15ezer maradna) annak ellenére hogy bátyám ezeket a mai napig megkapja

-anyum élettársa 7éve él nálunk,havonta kb2x fizeti a bevásárlást de a rezsibe még egyszer sem adott bele

-nővérem már dolgozik,ő havonta 10ezer forintot ad bele a családi kasszába,ezért sem értem hogy nekem miért kéne a kevesebből többet fizetni

Ilyen körülmények között ti mennyit éreznétek jogosnak figyelembe véve hogy gyűjtitek a pénzt hogy amint megvan a szakma mehessetek albérletebe mert a környéketeken nem tudnátok rendesen elhelyezkedni?



2013. jún. 2. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
mennyi az össz fizetésed? amúgy 10 000 max.
2013. jún. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Ilyen esetben lóf@szt fizetnék! Nehogymár.. az idősebb tesóid meg az élettárs élnek,mint hal a vízben, Téged meg így beszivatnak? Ja, én is leadnék egy tizest és kész! De lehet még azt se.
2013. jún. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Elso körben megkérdezném anyámat,hogy nekem miért kellene többet fizetni, mint a többieknek.

Amúgy 20 e nem sok, ha otthon laksz - rezsi radeso resze es élelmiszer költség

2013. jún. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kérdeztem,hogy nekem miért kéne többet fizetnem,annyit mondott hogy mert nekem nincs szükségem a pénzre,de inkább az lehet az ok hogy ő nem támogatja hogy ne itt dolgozzak majd,de mivel vidéki vagyok(érsd:falusi)nagyon nincs lehetőség úgyhogy inkább elmennék.

Az összeg meg nem háborítana fel abban az esetben ha nem tőlem kérné a legtöbbe annak ellenére hogy én keresek a legkevesebbet.

2013. jún. 2. 15:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Semennyit - addig a pontig, amíg tisztázva nincsenek PONTOSAN a pénzügyi viszonyok és az, hogy kinek mennyit kell hazaadnia.


Mivel te vagy a legkisebb, ez a túlzott pénzkövetelés valójában arra megy, hogy ne tudj önállósodni és leválni anyukáról. Minden más csak ürügy.

2013. jún. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megfogod a net, tv vagy telefon számlát és befizeted.
2013. jún. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!