Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Köteles vagyok ráírni egy...

Köteles vagyok ráírni egy hivatalos papírra az élettársam nevét, ha erről nincs papírunk és nem vagyunk egy lakcímen?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt, van egy 1 éves gyermekünk és egy egyszeri támogatást szeretnék igényelni az önkormányzattól, de számít az egy főre eső jövedelem. Ha csak ketten vagyunk a gyerekemmel, akkor megkapom, de van egy olyan rész is, hogy házastárs/élettárs adatai. A páromnak még a szüleinél van az állandó lakcíme, még idéglenesre sincs ide bejelentve. Akkor ő élettársam? Nem csináltam még ilyet, nem akarok lebukni.
2009. okt. 6. 20:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 8:34

Pontosan erre számítottam! Az igazság mindíg fáj:(

2009. okt. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Igen csaltam azért a pár tízezer forintért, sajnálom! Ezt a támogatást azoknak szánták, akik rá vannak szorulva. Ha az összjövedelmünket nézem, akkor az egy főre eső összeg nagyobb, mint amivel meg lehetett volna kapni ezt a pénzt, de azt nem nézik, hogy ebből nekünk mennyi a kiadás, a hitel, és már sajnos alig győzzük! Megpróbálok minden lehetőséget megragadni, hogy kicsit könnyebb legyen, hiszen mi is rászorulók vagyunk!!! És igenis szidom a "nagyokat", mert ha ők tisztességesen végeznék a dolgukat, nem kellene nekem sem csalnom azért, hogy jusson a gyereknek pelenkára!
2009. okt. 11. 12:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!