Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megütöttem, ő meg visszaütött....

Megütöttem, ő meg visszaütött. Ezek után hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Elgondolkodtam azon, hogy vajon tényleg ekkorát hibáztam? Iszogattunk a barátainkkal, egyedül éreztem magam, gondoltam elmegyek kicsit friss levegőt szívni, rám is fért. Aztán 2 percig nem figyeltem és eltévedtem a városban. Ekkor már jött az üzenet a páromtól "Utállak.". 5 percre rá megtalált, nem voltam messze a lakásától, az első szavam az volt hozzá, hogy "sajnálom". Ő továbbra is dühös maradt, fenyegetőzött, hogy még egyszer eljövök otthonról nem jön utánam, földhöz vágta a bringáját is az utcán. Sírtam, meg voltam ijedve. Otthon vártak a barátok, ő csak nem hagyta rá. Megalázó stílusban, elborult aggyal szidott, hogy én mekkora egy hülye vagyok, meg idióta, stb. Mindezt a barátaink előtt. Próbáltam normálisan beszélni vele, nem állt le csak folytatta az alázást. És ez nem az első eset volt. Elszakadt a cérna, pofon vágtam. Soha senkit nem ütöttem meg előtte. Reméltem ez majd észhez téríti. De csak olaj volt a tűzre, úgy ütött vissza, hogy a szemüvegem lerepült a fejemről, ha a barátaink nincsenek ott, még meg is rugdos. Próbálta, csak elhúzták... Teljesen ki vagyok borulva. Az utcán még párszor megtaszigált mikor másnap menni akartam haza. De közölem vele, ha még egyszer hozzám nyúl hívom a rendőrséget. Ezek után leültünk beszélgetni, és mindig oda lyukadt ki, hogy én vagyok a hibás. Mindig is mindenért engem okolt.

Valószínű hibáztam mikor megütöttem, de tényleg elegem volt az alázásból. Ő azt gondolja, ez normális, és majd minden megy tovább, elfelejtjük... én nem tudom elfelejteni.



2013. máj. 27. 18:06
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
0%
JÓL TETTE A PÁROD XDDDD
2018. júl. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!