Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak? A tanaraim...

Mit csinaljak? A tanaraim tudjak, hogy nem vagyunk gazdagok

Figyelt kérdés

Szoval a tanaraim tudjak, hogy nem vagyunk valami gazdagok es emiatt allandoan szanakoznak rajtam, ami nekem nagyon megalazo. Amikor van valami szakkor vagy verseny az iskolaban, ami esetleg penzbe kerulne, ha mennenk ra, es en nem jelentkezek, kerdezgetik, hogy "de ugye nem az anyagi korulmenyeitek miatt, mert akkor meg tudjuk beszelni!" Tudom, hogy csak segiteni akarnak, de nekem ez megalazo, hogy allandoan engem sajnalnak. Meg egyebkent se vagyunk annyira rossz helyzetben, most is a telomrol irok (ezert irok ekezet nelkul, szoval bocsi, tudom, hogy kva idegesito amikor valaki iigy ir, de maceras lenne egy ilyen hosszu azoveget leirni ekezettel erintokepernyoson, nekem legalabbis az), csak a szuleim garasasok annyiea es anya kb. Minden szuloi ertekezleten eljatssza, ha valamit be kell fizetni, hogy jajj miert kell ennyi hulyesegee penzt kolteni, amikor igy is annyi mindent be kell fizetni stb.

Szoval emiatt a tanarikar azt hiszi, hogy mi tok szegenyek vagyunk es ugy erzem neha, hogy emiatt leneznek.

Mit csinaljak?

15l


2013. máj. 26. 23:06
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem néznek le, segíteni próbálnak. Ez (is) a kötelességük.
2013. máj. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Mondd meg a tanároknak őszintén... Nagyon nehéz feladat.
2013. máj. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

ilyen nekem is volt :D


odajött egy tesitanár, hogy a sítábort visszamondta valaki, és bukta a foglalást, de így én 60%-kal olcsóbban mehetek, mert tudja, hogy nekem mennyire számít


kiderült, hogy összekevert valakivel, én meg nem értettem, hogy mivan :D

2013. máj. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen, szépen köszönd meg és utasítsd el ha kellemetlen :) én a 18 ezer forintos osztálykirándulásra nem mentem, és már gyűjtést akart nekem szervezni ofő, de mondtam, hogy éppen elő tudjuk teremteni a pénzt, de nincs kedvem úgy, hogy tudom nehezen keresték meg anyáék ezért nem mennék. De nem éhezünk, nem kell gyűjtés.
2013. máj. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel èn is îgy voltam,hogy annyira segìteni akartak,hogy èn éreztem cikinek.

Egyszer jòl be is ègtem..

Az akkor 8 éves hùgommal elmentünk osztàlykiràndulàsra 1 hètre a Balatonhoz..Reggel kicsit elaludtunk és a nagy rohanàsba itthon felejtettük a strand papucsokat meg a törölközőket...

A tanàrok azt hidtèk nincs itthon törölközőnk meg papucsunk vettek hùgomnak papucsot (nem is olcsòn) annyira megsajnàltak..

Totál ègès volt.. utâna mindenki arròl beszèlt,hogy nincs törölközőnk meg papucsunk nem akartàk felfogni ,hogy a nagy sietsègbe itthon felejtettük... ìrtò ciki volt...

2013. máj. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ciki,égő?!!! bakker inkább örülnétek.hogy vannak ilyen tanárok és ha cikinek érzed vonulj félre a tanárral és magyarázd meg neki azt kész.Ebből ügyet csinálni,komolyan az is baj ha pofont ad a tanár és most már az is ha segít?!!
2013. máj. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolso basszus nem az a baj, hogy kedves, hanem hogy megalazo, amikor az egesz osztaly elott igy mondja nekem valamelyik tanar, hogy o tudja, milyen rossz helyzetben vagyunk es emiatt sajnalkoznak rajtam ... Raadasul nalunk az osztalyban sok gyereknek vannak gazdag szulei es szerinted nekem mennyire gaz az, amikor pl. Nyariszunet utan azzal telnek el az orak, hogy mindenkinek el KELL mondania, hogy mit csinalt, hol volt nyariszunetben es a tobbiek meselik, hogy ok ilyen meg olyan vilagkoruli hajouton voltak meg gorogorszagban voltak a mittudom en milyen szigeten meg csak ugy atruccantak az egyesult allamokba, erre ram kerul a sor es igy mondom, hogy ja en meg otthon doglottem.
2013. máj. 27. 13:31
 8/10 anonim ***** válasza:
bocs de nem tudom átérezni a bajod,pedig ugyanilyen helyzetben voltam gyerekként.Ők elmesélték hol voltak én meg meghallgattam őket,de elégedett voltam a saját életemmel.Igen marha jó helyeken voltak ez tény,de nem putriban éltem és mi is mentünk nyaralni a telkünkre és ez így volt szép.Sosem szégyelltem ami vagyok és nem irigyeltem a többieket sem, mert mindenkinél van probléma csak hülye lesz elárulni.A tanár pedig nem tehet róla ha nem magyarázod el neki csak vársz kukán.
2013. máj. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is voltam ilyen helyzetben, ketten voltunk a csóró gyerekek az osztályból. Nekem nem volt bajom azzal, ha segíteni akartam. De igazából nem is voltam annyira csóró, csak valahogy annak lettem bélyegezve.
2013. máj. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

14:20 jah, ha nekünk is külön telkünk lenne és nem azzal telne el minden egyes nyáriszünetem, hogy idebent döglök a gép előtt, mert minden barátom nyaral valahol, és egyedül nem tudok ilyen dolgokat csinálni, én is ilyen elégedett lennék ;) meg amúgy is, úgy mondod, hogy nem irigyelted bezzeg a többieket, mintha én ettől olyan rossz ember lennék. szerintem természetes, hogy ha valakinek jobb dolga van, mint nekem, irigylem miatta, főleg ilyen esetekben, amikor az osztályban a legrosszabb tanuló Tabletet kap arra, hogy juhúú, éppen nem bukott meg semmiből, én meg 4-5 közötti tanuló vagyok és ezért semmit nem kapok. félreértés ne essék, nem azt mondom ezzel, hogy a szüleim hibája és rosszak lennének, hogy nem költenek ilyen dolgokra pénzt, csak azért mégis igazságtalan picit szerintem, hogy amíg az osztályban vannak, akik szószerint a nagy semmire mindent megkaphatnak, mert gazdagok, én nem, pedig többet teszek, mint egyesek.

és amúgy eddig direkt nem mentem oda a tanárhoz, mert féltem, nehogy úgy értse, ezzel megsérteném vagy nem tudom, esetleg félreértené és ő is annyit szűrne ki az egész mondandómból, hogy nekem fáj, hogy segíteni akar.

16:45 nálunk ilyen alsóban volt, akkor kb. 3-an voltunk az osztályból, akiket megbélyegeztek, hogy de csórók vagyunk meg minden és emiatt ment állandóan a csúfolódás, meg a kiközösítés. :/

2013. máj. 27. 20:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!