Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne bolondu...

Mit csináljak, hogy ne bolonduljak meg itthon?

Figyelt kérdés
25 éves lány vagyok. Egy nyamvadt kis faluban élek, sehol semmi. Barátaim, barátnőim is csak 1-2 van, de ők élik a saját életüket. Nem tudunk eljárni együtt sehová. Jön a jó idő, a nyár, én meg szabadidőmben hétvégente csak az internetet bújom vagy alszom. Akárkivel ismerkednék, akár fiú, akár lány, nehezen megy. Pedig normálisan beszélek az emberekkel. Pasim sincs, nagyon szeretnék már. :( Mások szerint negatív a kisugárzásom, ezért kerülnek el. Egyedül nem tudok eljárni sehova! Megbolondulok!
2013. máj. 25. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
gondolom most kapod a privát üziket...
2013. máj. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem kapom.
2013. máj. 25. 17:24
 3/8 anonim ***** válasza:
58%

10 évvel ezelőttig még internet sem volt, még is kibírtuk.

Ha falusi vagy, és nem tudsz magaddal mit kezdeni, akkor menj ki kapálni, vagy valahogy segíts anyádéknak a ház körül.

2013. máj. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tényleg nem túl pozitív a hozzáállásod. :)


Én is éltem faluban, szerintem ott is fel tudja találni magát az ember. Gondolom még a szüleiddel élsz (?), gyanítom ez sem tart örökké. Majd elköltözöl máshová, addig pedig töltsd hasznosan a idődet.

2013. máj. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Közelben nincs nagyobb város? Ott nincs sportolási lehetőség (konditerem, aerobic, jóga, pilates...) vagy csoportos táncóra (pl. társastánc). Ilyen helyeken lehet ismerősöket találni.

Strandra, tópartra is lehet menni egyedül egy jó könyvel.

2013. máj. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

25 évesen a helyedben azt tenném, hogy ráakadnék egy jó arcú, de visszafogott srácra, aki városi, és onnantól beindulna az élet mint párkapcsolatilag, mint magánéletileg

Falun a mai világban tényleg lehetetlen létezni, hacsak nem követed direkt a hagyományokat és ott öregedsz meg

20/F

2013. máj. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem akarok tolakodó lenni, de melyik megyében laksz? :-)

Igaz, hogy fiú vagyok, és nyomulásnak hathat, de én csak barátkozni szeretnék, nem csajozni. :-P

2013. máj. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én tavaly nyáron voltam így. Szörnyű volt, tudom, mit érzel. Én eljártam egyedül is, bár én közel lakok a városhoz szerencsére. Most már nem vagyok olyan magányos, mint akkor. Soha többé nem fogok elzárkózni az emberek elől.
2013. máj. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!