Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleimnek meg mi baja van,...

A szüleimnek meg mi baja van, már rég nem a középkorban élünk. Miért akkora baj hogy a barátommal nyílvánosan smároltam?

Figyelt kérdés
Már 17 vagyok nem 12, elegem van abból hogy gyerekként kezelnek. Tisztára mint az ős korban. Mit tudok tenni ez ellen?
2013. máj. 24. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Igazuk van. Mellesleg még gyerek vagy.

A smárolás nem tartozik a nyilvánosságra. Azt kettesben csinálja minden kulturált ember.

2013. máj. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

viselkedj felnőttként :)

csók és csók között is van különbség, van a szolid, ami elfogadott, de nem igazán illendő, és van az egymás szájába mászós, hangosan cuppogós, ami elég gáz

ennyiből, nem nagyon lehet megállapítani, mi volt a vita a tárgya,de a fogalmazásodból ítélve hisztiztél egy sort

2013. máj. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Nyilvánosan csókolózni nem illendő. Senkit nem érdekel a magánéleted. Ebből és a fogalmazásodból látszik, hogy még korántsem vagy olyan érett, mint ahogy azt gondolod.
2013. máj. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A buszmegállóban voltunk, és nem másztunk egymás szájába. Csak ugyan úgy viselkedtünk mint a szerelmes kamaszok. Megcsókoltuk egymást. De valaki meglátta akinek nem kellett volna és szólt anyáméknak. Akik persze rögtön úgy csináltak mintha ott feküdtünk volna le. Négyes tanuló vagyok, ami azért elég jó. Nem járok bulizni esetleg fél évente egyszer ha véletelnül elengednek, nem cigizem és nem iszom. Csak ez a fiú van nekem, miért akkora baj ez? Mit akarnak vonuljak zárdába?
2013. máj. 24. 21:40
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
nem tudom én nem érzem magam annyira őskorszakinak..de ahogy írták már előttem csók és csók között is van különbség, az ilyen nagyon erotikus nyálpingpong nyilvánosan olyan mintha szexelnél nyilvánosan, gondolom azt sem teszed :)
2013. máj. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Ha egy laza szájra puszi volt, kicsit hosszabban akkor az még annyira nem gáz, de ha már a nyelves részt csináljátok az már illetlenség. Én is fiatal vagyok pár évvel vagyok nálad idősebb, és még tudom hogy ez illetlenség, nyilván ha elbújtok valahová, egy épület mögé vagy egy nem forgalmas helyen csináljátok az még nem olyan gáz, de ha egy tömött buszon vagy egy közösségi helyen azt azért nem illik.
2013. máj. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Én meg 23 vagyok, mégis az a véleményem, hogy a smárolás nem tartozik mindenkire. Egyáltalán nem vagyok egy prűd alak, sőt....na, de azért ne kelljen már a fél városnak azt néznie, hogy mi hogyan mászunk egymás szájába.. :)
2013. máj. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem ameddig nem kapják be egymás arcát kb., addig nem annyira illetlen egy csók...
2013. máj. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

az itt írók úgy beszélnek, mintha ők nem lettek volna 17 évesek. én is rég voltam már tini, de emlékszem, h megesett néhány csókcsata nyilvános helyen is.

mondjuk egy kisebb településen bizony ciki tud lenni, h mindenki ismer, és megy a pletyi. Bp-en viszont vannak ennél cifrább dolgok is az utcán, a legkevesebb ami feltűnik ha valaki a Blahán a buszmegállóban csókolózik.


meg úgy egyébként drága fiatalok! a diszkó is nyilvános hely, és amennyi smároló párocskát ott látni... A Margitsziget is nyilvános hely, és ott sem csak 5 évesek futkároznak...


drága kérdező! ha tudod, h ennyire pletykás a közösség, amiben élsz, akkor menjetek valami kihaltabb helyre csókolózni, a forgalmas részeken meg marad a kézfogás és a lopott puszi :)

2013. máj. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

<troll>

Mars vissza a celládba, lányom.

</troll>


Semmit nem tudsz tenni ellene. Ne csókolózzatok olyan helyen, ahol megtudhatják. Hiába a XXI. század ez, és hiába tartozik hozzá a szexualitás az életünkhöz épp úgy, mint az evés-ivás (amit ugye csinál az ember nyilvánosan - oh, skandalum!) vannak, akiknek ez még nem esett le. Ez van. :(


Lehet lepontozni.

2013. jún. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!