Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik nő a szerencsésebb? A....

Melyik nő a szerencsésebb? A. ) Szerető társa van, de nem lehet gyerekük B. ) gyerekei vannak de nincs társa

Figyelt kérdés
2013. máj. 24. 13:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

Ez nem eldöntendő kérdés.


A: lehet szerencsés, mert szerető társa van, és nem csalja meg, és olyan típus, aki tökéletesen boldog életet él gyermek nélkül is.

B: lehet szerencsés, hiszen van pl három egészséges gyermeke, bennük elég örömöt lel és nem vágyik párkapcsolatra, esetleg rossz tapasztalatok miatt is.

2013. máj. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább az első és bíznék a mai fejlett orvostudományban.
2013. máj. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

"A"

örökbefogadni attól lehet

2013. máj. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%

Attól függ, hogy kinek melyik a szerencsésebb!

Nekem a 2-ik lenne!

2013. máj. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mind a két "állapotnak" és életformának megvannak a maga előnyei és hátrányai. Ezen kívül függ még attól is, hogy az adott nő/férfi milyen személyiséggel rendelkezik. Vannak olyan emberek akik abszolút nem vágynak gyerekekre, míg vannak olyanok is, akinek csak az a fontos, hogy gyerekük szülessen valakitől, a többi mind másodlagos... Nem egyszerű kérdés. :)
2013. máj. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
az, amelyik boldog abban az élethelyzetben, amiben él.
2013. máj. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
én A vagyok, és nem szeretnék b lenni. de biztosan van olyan nő, akinek gyerek kell mindenáron, még úgy is hogy soha nem fog a gyerek egészséges, egész családban élni
2013. máj. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem van 3 kisgyerekem,a legkisebb 3 hónapos,a legnagyobb 5 éves lesz.A (volt) férjemmel még a terhesség alatt váltunk el,mert megcsalt.Azt mondom sikerült feldolgoznom,idővel biztos rám talál a szerencse,de a gyerekeim nélkül nem tudnám elképzelni az életem,ők jelentenek számomra mindent,így én inkább B vagyok,de az A sem rossz,a mai orvostudomány már nem ismer lehetetlent.
2013. máj. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
59%
Egyik sem, hogyha az 1-nek egy gyerek minden vágya, a 2-nek meg egy társ. Viszont ha jól érzik így magukat, akkor mindkettő szerencsés.
2013. máj. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A. örökbe fogadni lehet. vagy más célnak szentelni az életüket.
2013. máj. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!