Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A ti párotok elvárásai is...

A ti párotok elvárásai is megnőttek azóta, mióta megvan a gyerek? Sajnos én úgy látom, nálunk ez így van és a hozzáállása felém is megváltozott.

Figyelt kérdés

Jelenleg gyed-en vagyok. Főzök, mosok, takarítok stb. szóval igyekszem ellátni a háztartást, foglalkozok a gyerekkel és a nemi életünket is próbálom normális mederben tartani a 7 hónapos baba mellett. Próbálom magam nem elhanyagolni és visszahozni a régi formámat, pl. minden nap vagy minimum másnap fél órát tornázok mikor a pici alszik.

De sokszor azt látom, hogy ez is kevés. Például:

ne nyavajogjak, hogy fáj a fejem, vegyek be fejfájás csillapítót és hagyjam őt békén (persze nem ezzel a szóval, a lényeg ez volt),

foglalkozzak a kutyával (kinti, nagytestű),

van egy sorozat este, amit megnézek, de mindig nehezére esik ilyenkor vigyázni a gyerekre,

ha a szüleivel problémám van, akkor rendezzem le én ahogy akarom, ő nem veszekszik velük,

fogadjam el a hobbiját.


Ezek apróságok, de úgy érzem, hogy úgymond elvárásai vannak, de az enyémek nincsenek figyelembe véve. Jól érzem, vagy csak nyavajgok?


2013. máj. 24. 11:12
1 2
 11/12 zarándok válasza:
Kedves egyik válaszoló! Miért csak az apuka hozhatott rossz példát a szüleitől? a feleség nem? A férj dolgozik napi 8 órát (van rá eset többször hogy 12őt! ) hogy minden meglegyen. Besegít a napi háztartási munkába (takarít, ablakot pucol, felmos, befűt (még munkahelyről is hazajár a tűzre tenni) ha kitakarít "akkor koszba éltünk eddig?" ha felmosogat,felmos,"nem csicska vagyok és cseléd, nekem csak a mocskot kell takarítani mindig" használt pelenka kb 10 db a földön "Te szoktad kivinni" könyörgöm télen, hogy ne kellessen neki felöltözni és kivinni a hazánházba! gyereknek fürdővizet, törölközőt odakészít,virágot ültet, locsol, füvet nyír, bevásárol, gyereket etet, sokat sétáltatja, foglalkozik vele, amikor is az anyuka végezhetné a dolgát stb. ajándékokkal lepi meg! Csak a gyerekkel kell lenni , fodrász, kozmetika, műköröm, babaklub, esetenként éttermi vacsora, minden lehetőség megadva!(nem mondom hogy könnyű pici baba mellett), hát egy férfi sem csicska! és nem lehet kihasználni!
2013. máj. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem akarok vetíteni, de én a férjemben gyerektémában kellemesen csalódtam:) imadja a kislányunkat, törődik vele, megad neki mindent, nekem azonnal segít, ha megkérem, bármiről van szó:) viszont vannak egyébb problémáink, ami erősen megfertőzi az idillt:(
2013. máj. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!