Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mivel lepjem meg...

Szerintetek mivel lepjem meg a párom?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt, másfél éve együtt is élünk. Nemrég volt az évfordulónk, de nem ünnepeltük.Szeretném meglepni valamivel, csak ötlettelen vagyok. Azt tudni kell róla, hogy ajándékot kapni nem szeret, nem sok mindenre van szüksége. Valami vacsira gondoltam, utána egy masszázs... Szerintetek? Vagy ez már elcsépelt?

Én 21L, ő 31 F


2013. máj. 23. 21:46
 1/4 anonim válasza:

10 év korkülönbség:o grat!:)

vagy egy forró fürdő sok habbal?:)

2013. máj. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Orális szex? (Vagy ez túlmutat a jóízlésen? Akkor elnézést, tényleg nem troll akarok lenni.)
2013. máj. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Aki nem szereti az ajándékot,az kamuzik.

Amit adsz neki,azt szívvel add. Egy finom vacsora,egy színház v koncert jegy...fehérnemű(magadnak is)

2013. máj. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Szerintem mindenképpen valami sajátkészítésű,vagy legalábbis személyre szóló. Pl: gravírozz vagy gravíroztass. Ha nincs neked otthon ilyen eszközös, keress valaki olyat, aki ügyes, és mondjuk egy borosüveget vagy korsót gravíroztass. A nevét vagy valami idézetet, vagy kettőtök képét. Az én egyik ajándékom egy szép üvegre gravíroztattam a becenevét, majd megtöltöttem pálinkával, fügét tettem bele és kész is a névreszóló fügepálinka :).
2013. máj. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!