Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen különleges ajándékkal...

Milyen különleges ajándékkal lepjem meg a párom a 8. házassági évfordulónkra?

Figyelt kérdés

Augusztus 26.-án lesz 8. éve, hogy együtt vagyok a feleségemmel. Szeretjük-imádjuk egymást, minden a legnagyobb rendben van. A tavalyi évfordulónk óta eltelt év azonban picit nehezebb volt, nekem is gondjaim voltak, de ő végig kitartott mellettem, és bátorított, egyszóval hatalmas segítség volt, hogy valaki szeret minden gondom ellenére is. Idén szeretném valami nagyon extra és romantikus dologgal meglepni őt mindenért amit megtett értem tavaly, és az azelőtti 7 évben. Kicsit szeretném ha személyre szabott is lenne. Gondoltam, hogy meglepem őt egy utazással a kedvenc szigetére, de az az utóbbit nem nagyon meríti ki. Van valami ötletetek? Köszönöm előre is!!

34 ffi


2009. jún. 20. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:
8 év - találj ki 8 különböző ajándékot, olyasmit, amit szeret (csinálni). Lehet ez 8 különböző napon is. Sok sikert!
2009. jún. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Talán egy babával?Személyre szóló is és egy életen át gyönyörködhettek benne!
2009. jún. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hmmm a babát mi is nagyon szeretnénk, de a gólya sajnos még nem kopogtatott, pedig már itt az ideje.
2009. jún. 20. 22:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!