Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lepjem meg a párom?

Hogyan lepjem meg a párom?

Figyelt kérdés
Párommal az évfordulónkat egy romantikus hétvégével fogjuk ünnepelni, messze a lakásunktól, egy vendégházban. Szeretném meglepni Őt valami kis aprósággal, nem konkrétan ajándékra gondoltam, hanem valami kis kedvességre, de jól jönne valami frappáns ajándék ötlet is. Tudnál ebben segíteni nekem? Gondoltam pezsgőre eperrel, vagy valami ilyesmire. Köszi ha segítesz!
2010. máj. 10. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Süti amire rá írod a nevét.

Csinálj OFF kártyákat. :) Ha pl.: hisztis vagy akkor csinálj pár olyat amire rá van írva, hogy hiszti kikapcs. Szóval érted a lényegét.? Persze ne csak egyfajtát csinálj.

Csináltas egy szép képeslapot aminek az elején a fiatal kori a hátulján pedig az "öreg" kori képeitek vannak. (ilyat pl.: a RADIR boltokban lehet csináltatni.) És persze írj bele valami szépet.

Vedd meg neki kicsiben az amire vágyik. pl ha egy Porsche az akkor egy Porsche kisauto.

De a pezsgő eperrel is jó :)

2010. máj. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
erotikus masszázs? pezsgővel. utána fürdő, meg ami kell... :)
2010. máj. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Esetleg egy sztriptizzel...,bár lehet arra már kevés az idő,hogy betanulj valahol.Vagy ha jól táncolsz valami erotikus tánccal és akkor nem is kell betanulnod sehol!Ennek sztem nincs olyan férfi aki ne tudna örülni,köztük én is:) 29F
2010. máj. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!