Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nővérem annyira összeveszett...

Nővérem annyira összeveszett a férjével, hogy elvetélt. Mit tehetne a család? Nővérem egész nap sír, senkit nem akar látni.

Figyelt kérdés
Ha telefonon hívjuk, nem veszi fel. Ha átmegyünk hozzá, nem enged be. a férje visszaköltözött az anyjához. Dolgozni nem jár, kivett 1 hét szabadságot. Csütörtök óta nem tudunk róla semmit, a falszomszédai mondták, hogy otthon van, és egész nap sír.
2009. okt. 4. 09:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem enged be, törjetek be.. vagy mondjátok, hogy addig nem mentek el míg nem eneged be.. nehogy kárt tegye magában:S
2009. okt. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy jussatok be hozzá, de azonnal! És mindenképen öleljétek át, aztán hagyjátok, had beszélje ki magát.
2009. okt. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Páncélajtójuk van, nem tudunk bemenni. A férje egyszer volt bent nála, vitt neki kaját, meg üdítőt. Kiszellőztetett, elmosogatott, rendet csinált. De nővérem nem akart vele szóba állni, így eljött.

Írtunk neki sms-t, hogy engedjen be, segíteni szeretnénk.

2009. okt. 4. 09:59
 4/22 anonim válasza:
100%

Szerintem ezt ki kell heverni...borzalmas érzés lehet, bele sem tudok ép fejjel gondolni milyen, meg van a véleményem a férjéről is. Normális esetben azt írnám, hagyjátok, hadd legyen egyedül, hadd sírjon amennyit akar.Viszont most már volt egyedül eleget, szerintem is mondjátok, hogy rátörtök ha nem nyitja ki az ajtót, ki tudja milyen gondolatok keringhetnek a fejében.

Nem csodálnám ha ez a házasság végleg tönkrement volna és új életet kellene kezdenie. Menjetek át hozzá, legyetek vele megértőek, vigyetek neki valami tápláló húslevest, meleg kaját (kétlem, hogy nagyon főzőcskézne). Esetleg beszéljétek rá, hogy menjen el orvoshoz.

Nyugtassátok meg azzal, hogy még lehet babája, valamiért a sors így alakult és legyen nagyon erős, hiszen egy kicsiért meg kell küzdeni. Szerintem az is jó, ha valahogy ráveszitek, hogy mozduljon ki, egy nagy séta vagy ilyesmi. Ilyenkor nem szabad magára hagyni, nagyon magányosnak érezheti magát amúgy is. Barátnői nincsenek?

2009. okt. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
2 éve házasok, 14 hetes volt a kisbaba. Ezt lett volna az első. A férje nem is tudta, hogy terhes, csak miután elvetélt.(Nővérem meglepetést akart volna a férje szülinapjára, ami 2 hét múlva lesz) Szörnyű bűntudata van a férjnek. De vannak barátnői, de senkinek nem mondta el. Mi is úgy értesültünk róla, hogy a férje hívott, hogy kórházban van, és elvetélt. :S
2009. okt. 4. 10:06
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
hívjátok fel a férjet..neki tuti van kulcsa. Amúgy szerintem nem kellene fikázni a pasit.nem tudjuk, hogy mi történt..
2009. okt. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
De ha nővérem nem akar látni minket:S :( SAjnálom szegényt, még csak 23 éves.
2009. okt. 4. 10:11
 8/22 anonim válasza:
100%

10:01-es vagyok. bocsánat, azt hittem, tudta, hogy terhes.


Ez esetben tényleg kérjétek meg a férjét, hogy gyakran járjon hozzá, bár gondolom ő is aggódik...vagy menjetek be vele.

2009. okt. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Hívjatok lakatost, az kinyitja az ajtót. (Ezt teszed akkor is ha elvesztenéd a kulcsod) Vagy kérjétek el a férjétől a lakás kulcsot.
2009. okt. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
100%
Miért nem akar látni titeket? Hát ezt akkor el kell fogadnotok, erőszakkal nem lehet :S De ti nem csináltatok semmi rosszat.
2009. okt. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!