Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy dolgoztátok fel, ha...

Hogy dolgoztátok fel, ha egyik napról a másikra megváltozott a párkapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Itt gondolok arra, hogy már éreztétek, hogy nem szeret annyira a párotok..és egyik napról a másikra változott meg a viselkedése. Azt mondja azért mert rossz a közérzete, depressziós...de szerintetek ez meddig viselhető el? A szakirodalom mindig arról ír, hogy ilyen esetben legyünk megértőek és segítsünk..de arról senki sem ír, hogy ilyenkor mennyire nehéz elviselni, hogy csak rosszat kapsz a párodtól és folyamatosan megbánt...
2009. okt. 4. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Amikor a volt párommal idáig jutottunk, már nem is akartam megmenteni a kapcsolatot. Beletörődtem, hogy hamarosan vége lesz. Ritkábban találkoztunk, az együttlétek is megritkultak (havi 1-re), aztán egy nap kimondtam, hogy nekem már terhes ez a kapcsolat, legyen vége.
2009. okt. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első kapcsolatom van most,tuti beleőrülnék!3és fél éve vagyunk eggyütt!Bár néha én is érzem hogy nem olyan mintt az elején!

22/L

2009. okt. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nehezen dolgozom fel az elválást, akármi okból történik. Utána sokáig szenvedek, hosszú időn keresztül.


Minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek, ami tarthat egy két napig, vagy pár hónapig is. Ezeket meg kell tanulni túlélni! Mert ezek megtanulása, áthidalása nélkül nem lehet együtt leélni éveket.

Természetesen, ha ez sűrűn fen álló probléma, vagy állandósult, akkor nincs mit tenni mit külső segítséget kérni, vagy feladni a kapcsolatot.

Egy ellaposodott kapcsolat nem mindig rossz, csak unalmas, fel kell dobni. Sokan viszont inkább feladják, mert belefáradtak abban, hogy már megint tenni kellene valamit a kapcsolat megújításáért.

Remélem érthető voltam, és tudomásul kell venni, hogy egy húszéves kapcsolatban vannak évek, amikor sz@r minden. De, szerintem ez hozzátartozik egy árkapcsolathoz.

2009. okt. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs hogy egyik napról a másikra változik meg. Mégha azt is hiszed. Ez egy folyamat minden esetben.
2009. okt. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!