Expasi vonzalma?

Figyelt kérdés
Szóval 8 éve vagyunk együtt a párommal, már össze is házasodtunk és nagyon szeretem. Elötte volt egy hoszabb kapcsolatom, és nem is volt olyan jó, csak szerintem hosszú idő volt... most bejelölt facen ennyi idő után a volt párom. miért??ha valamin összekapunk a párommal rá gondolok ez normális?
2013. máj. 22. 13:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Idegbajt kapok. Most az, h bejelölt f.szbúkon egyből azt jelenti, h vonzódik hozzád?? Lépjünk már át a való világba.

Mi szülinapi sms-t is írunk egymásnak pár exemmel és akkor mi van?

2013. máj. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
jó, csak mi nagyon csúnyán mentünk szét. És nyolc év után most eszébe jutottam?
2013. máj. 22. 13:35
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem gyönyörűen tönkreteheti a kapcsolatot mindenféle agyalás. Anno sz.r volt vele. Most neked jobb valaki mással. Mindezek ellenére téged egyetlen facebook-jelölés arra sarkall, hogy amikor a házasságod leszálló ágban van, egyből a másik jusson eszedbe.

Én a helyedben nem jelölném vissza, nem tenném ki magam az ő állapotfrissítéseinek, fényképeinek, egyszóval nem engedném be a "mindennapi életembe", már csak azért sem, mert láthatóan érzékeny vagy az ilyesmire. Ha az ember a párjára akar koncentrálni, akkor csökkentse minimálisra a "zavaró tényezőket". Volt gond, nincs gond.

2013. máj. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én 10 éve vagyok a férjemmel, szv nekem az előttiek az exeim. Akkor ég nem volt f.szbúk és nem az volt a módi, h ha szakítunk valakivel, akkor gyorsan megváltoztatjuk a státuszunkat, esetleg töröljük az ismerőseink közül vagy hülyeségeket irogatunk a képei alá.

Engem is van aki 8 év után jelölt be - akkor jött divatba ez az oldal.

2013. máj. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Engem is bejelölt a volt párom, mikor csinált pár éve fb-t. A barátnője már előtte is az ismerősöm volt. Csoporttársak voltunk mindannyian egyetemen. Mi 1,5 évet voltunk együtt, szakítás után pár hónappal jött össze a másik lánnyal még egyetem alatt. Neki akkor még nem fb-ja (a lánnyal meg már azelőtt is ismerősök voltunk) Miután végeztünk csinált exem fb-t, természetes volt hogy bejelölt. Hisz jól ismerem, tehát ismerősöm :D Nem szoktunk egymásnak irkálni csak szülinapokon, ilyenkor váltunk pár levelet, hogy ki hogy van. Amúgy meg ugyanúgy kezelem mint bármelyik más ismerősömet. Őt is, a barátnőjét is. Néha lájkolok, ahogy ő/ők is rólam valamit
2013. máj. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ami elmúlt azt le kell zárni. Max. utcán ha találkoztok köszönni és ennyi.

Főleg ha ilyen hatással van rád már az is, hogy bejelölt.

Nem fogod tudni megállni, hogy ne nézd meg az adatlapját, új képeit, elkezd majd foglalkoztatni.

Nem hiszem, hogy ez jót tenne neked és a házasságodnak.

2013. máj. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"ha valamin összekapunk a párommal rá gondolok ez normális?"


NEM!

2013. máj. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne jelöld vissza.

"Elötte volt egy hoszabb kapcsolatom, és nem is volt olyan jó, csak szerintem hosszú idő volt" Akkor meg miért gondolsz rá?

2013. máj. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Világos, hogy a szíved mélyén nem zártad le a régi kapcsolatot. Ez nem azt jelenti, hogy ne szeretnéd a férjed, vagy hogy a régivel akarsz lenni, csak azt, hogy nem dolgoztad fel az egészet.
2013. máj. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A múltat nem tudod kitörölni, a részed, de nem kell hogy uralkodjon feletted és befolyásoljon. Úgy is kezeld: mint múltat. Élj a jelenben.
2013. máj. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!