Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi baja van szerintetek?

Mi baja van szerintetek?

Figyelt kérdés

Egy idősebb nőrokonról van szó. Állandóan csak a fogyásról tud beszélni, más nem is érdekli. pedig nem anorexiás, nem kórosan sovány, dolgozik, éli az életét, persze azért problémái is vannak, mint mindenkinek. De állandóan csak a fogyás a témája. külföldön lakik, néha hazajön párszor egy évben és akkor mindenkit letol, hogy milyen kövérek vagyunk. Én anno 40 kilósan is megkaptam, hogy kövér, hájas disznó vagyok. Most már több vagyok és egész nap ezt hallgattam tőle. A szüleimet is lekövérezi, pedig egyik sem túlsúlyos, csak pocakosak, de attól még nem kövér disznók, mert van rajtuk egy kis felesleg. Akárhányszor ránéz valami ételre, kívülről vágja a kalóriamennyiséget és az első szava az, hogy ez hizlal, ez nem hizlal. Mellesleg ő sem kövér, viszont vannak hurkái, ott dudorodnak és LETAGADJA! Azt mondja, hogy rajta nincs semmi fölösleg. Basszus, még rajtam is kevesebb felesleg van, pedig ő 49 kiló, én 63, viszont én egy fejjel magasabb is vagyok nála, szóval szerintem pont jó vagyok. és igen, beismerem, hogy le kéne adni a hasamból egy kicsit, mert az nem szép, de attól még nem vagyok kövér. Szóval szerintetek mi baja van, normális ez a nő? 0-24-ig ez megy: kövér vagy, fogy le, fogyás, fogyás, fogyás és az, hogy mindenkit kritizál, legtöbbször a súlya miatt.


És a másik problémám: az egész családom rám szállt a súlyom miatt, azt akarják, hogy 50 kilós csinos kislány legyek és nem fogják fel, hogy nem akarok lefogyni, mert szerintem undorító a soványság, hányingergerjesztő az, amikor valaki úgy néz ki, mint egy csontváz. Szóval nem fogok lefogyni, jól érzem magam így, telten. De unalmas állandóan ezt hallgatni. Tényleg mindig ezzel jönnek. Néhányan aggódnak, mert ők tényleg nem tudnak lefogyni, őket megértem, de sokan csak gonoszkodásból mondják ezt nekem, amikor csak tükörbe kéne nézniük, mert én jól érzem magam így, de ők nem! mit csináljak velük? Idegesítő. Segítsetek!



2013. máj. 21. 15:24
 1/5 A kérdező kommentje:
24N
2013. máj. 21. 15:25
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem normális ez a nő. Be van szűkülve a gondolkodása, ha csak egy bizonyos téma érdekli, legyen ez a fogyás vagy bármi más. Nem tudom, hogy mitől lehet ez.

Te ne foglalkozz vele, hagyd figyelmen kívül a megjegyzéseit! Valami baj van a fejével az tuti.

2013. máj. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amikor valaki valamit mond a súlyodra, vagy csak egyszerűen megemlíti a dolgot, egy kecses mozdulattal emeld fel a kezed, hajlíts be minden ujjat a középsőn kívül és addig nyomd az arcába az illetőnek, míg el nem hallgat :)
2013. máj. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2 Furcsa, de tényleg be lehet szűkülve, pedig nem egy otthonülős típus és szerintem van társasági élete is. Lehet, csak agyat kéne növeszteni.


3 Ez nem is rossz ötlet:)

2013. máj. 21. 19:11
 5/5 anonim válasza:
Lehet,hogy régen kapott kolbászt! :D Sok nő meghülyül ettől!
2013. máj. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!