Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel lepjük meg őket?

Mivel lepjük meg őket?

Figyelt kérdés

Meghívtak minket egy meglepetés partira. 2 embernek lesz a születésnapja. Mindketten igazi angolok. Az egyik egy idősebb angol úr. A másik egy kedves barátunk angol nő.

Az úrnak tudjuk hogy mit szeretnénk, csak azt nem hogy hol tudjuk megvenni és mennyibe kerülne.

Az úrnak ezt szeretnénk vinni.

[link]

Ha valaki megtudná mondani hol tudunk ilyen ajándékot venni Budapesten annak nagyon megköszönném.

Viszont a másik ünnepelttel bajban vagyunk. Fogalmunk sincs hogy mit vigyünk neki.

Hobbija csak egy van. 40-es évek hagyományőrző. Olyan klubba jár, ahol beöltöznek 40-es évekbeli ruhákba, táncklubba jár és 40-es évekbeli táncokat ropják.

Arra gondoltunk hogy valami olyan ajándékot kéne vinni ami a 40-es évekhez kapcsolódik. De mit?? Fogalmunk sincs. Valaki esetleg pár tippet??


2013. máj. 20. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg vmi 40-es évekbeli kiegészítőt. :)
2013. máj. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért nem érdeklődtök a gyártónál? Rendelni is kehet az oldalukon, és ott az elérhetőség is

[link]

2013. máj. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. rátapintottál a lényegre..:) és mik a 40-es évek kiegészítői. A kérdés hol kapható??

2. Pont ezen az oldalon néztem ki az üveget. Írtam is nekik, legalább háromszor, de nem válaszolnak.. Az üvegnél meg nincs ár megadva. A kérdés itt is az. Hol tudom személyesen megvenni?

2013. máj. 20. 21:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok! Nem vagyok szakérő, de ahogy nézegettem a képeket ilyen gyöngyös nyaklánc volt a divat. Bár nem tudom mi az az összeg amit szánsz rá.

[link]

2013. máj. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!