Vajon meg csal?

Figyelt kérdés

Már egy ideje az az érzésem,hogy megcsal a párom.

Van egy gyönyörű kislányunk,és azt mondja szeret!

Egy példa hogy miért van ez az érzésem: Elmegy gombát szedni,ami 3 és fél óráig tart.Amikor elment 6-ezer forint volt nála mikor megjött már csak 3,ezt onnan tudom mert vettem ki tőle aprót és mikor megjött megkért rakjak el neki pénzt.

Megkérdeztem hogy mikor tankolt,azt mondta tegnap.Töltötte a kártyáját,nem.Kérdezte miért kérdezem,mondtam neki hogy ezért.Nem tudta meg mondani hova lett,csak úgy eltűnt!Meg már nem közeledik hozzám úgy ahogy kellene,sokszor van hogy most nem lesz semmi mert fáradt meg majd holnap!(a holnap nála 2-3 napot is szokott jelenteni)


2013. máj. 17. 09:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezekből én csak arra tudok gondolni, hogy túl sokat kombinálsz. A megcsalásnak egyáltalán nem ezek a jelei. Nem lehet hogy túl sok időd van felesleges dolgokkal foglalkozni? Foglald le magad valamivel, menj el sétálni, csinálj valami hobbit magadnak és nem fogsz ilyeneken agyalni. Egyébként mi a farncot csinálna 3000 Ft-ból???? :D
2013. máj. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*francot
2013. máj. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy túl sokat kombinálok,meg baromira nincs időm arra hogy lefoglaljam magam vagy hogy hobbit keressek.

Nem ezek a megcsalás jelei??

Nem azt írtam hogy biztos vagyok benne h megcsal.Azon kívül meg 3 ezerből simán be lehet ülni valahova inni valamit!

2013. máj. 17. 09:16
 4/9 anonim ***** válasza:

"sokszor van hogy most nem lesz semmi mert fáradt meg majd holnap!(a holnap nála 2-3 napot is szokott jelenteni)"


Te pasi vagy? mert ezt a nők szokták tenni, amiket irkálsz..

2013. máj. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
" elmegy gombát szedni, ami 3 és fél óráig tart" és mikor ment haza 6 óra múlva?? Lehet megéhezett és vett valami kaját. Erre nem gondoltál?
2013. máj. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bizony nem ezek a megcsalás jelei. Ha így gondoltad eddig, akkor rosszul tetted.
2013. máj. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy kamu kérdés.
2013. máj. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7. Nekem is úgy tűnik! Semmi értelme az egésznek.
2013. máj. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kései Sirató ***** válasza:

HA több olyan helyzet is adódik, amikor úgy érzed, megcsal, járj utána a dolgoknak.

Csak legvégső esetben ajánlanám a magánnyomozót.

2013. máj. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!