Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez kötekedés volt?

Ez kötekedés volt?

Figyelt kérdés

Apám megkérdezte a barátomtól, hogy miért a régebbi tányérból eszik. Mondta, hogy mert ez jó.

-Miért, mi bajod az újakkal?

-Túl mély.

-Úristen de ott a másik ami lapos, nem láááttad?

-Az meg nagyon nagy


Erre elkezd röhögni, meg úúúúristen ... Olyan undorító hangnemben mondta, azt hittem ott helyben felpofozom és elküldöm melegebb éghajlatra... Folyamatosan ilyeneket mond, amúgy gyűlöli az egész család.. Kötekszik.

Szerintetek ez kötekedés volt? Anyám is hallotta, feje kettéállt tőle.


2013. máj. 15. 18:55
 1/6 A kérdező kommentje:

Ráadásul úgy beszélt vele, mintha hülye lenne és nem látná, hogy van másik tányér is...

A másik meg, hogy mondja neki, hogy rajon már be vizet a hűtőbe. Na de miért nem apám rakja be, mikor ott állt a vizektől 1 méterre??? És akkor bunkón, röhögve mondja a barátomnak, hogy hát múltkor se tettél be, elfelejtetted...

Persze, ebéd közben szól neki, mire végez elfelejti.. Apám is berakhatná. Ilyen piti dolgokban csicskáztat minket, a s*ggét ki kell nyalnunk kb...

2013. máj. 15. 18:57
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

"hogy mert ez jó. "


Na ha a barátod így válaszolna nekem szülőnek az lett volna az utolsó szava a lakásban. Úgy kivágtam volna, hogy a lába nem éri a földet

2013. máj. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mert? Mi lett volna a rendes válasz??

Megmondta, hogy ez a tányér jó neki.

2013. máj. 15. 19:39
 4/6 A kérdező kommentje:
De mondjuk azt se csodáltam volna, de bunkón szólt volna vissza apámnak, mert sütött abból az egy mondatából, hogy sík hülyének nézi és csak bele akar kötni valamibe
2013. máj. 15. 19:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért nem rakjátok ki az öreget az utcára, ha mindenkinek elege van belőle? Vagy öregek otthona? Rehab? Hány évesek vagytok?
2013. máj. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ma 19:03


Nem döntheti el,hogy milyen tányérból akar enni,mert jó neki....mit kell ezen lovagolnia a csákónak??

2013. máj. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!