Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez kötekedés? Vagy csak én...

Ez kötekedés? Vagy csak én túlzom el?

Figyelt kérdés

Nos semmi extra dolog nincs,apámmal egy cégnél dolgozom,jöttünk az építkezésről a koszos munkás autóval ami belűl is tiszta por volt meg kosz,rajtam sapka volt mert falat bontottam,beültem a kocsiba és menet közben letekretem az ablakot és leporoltam kitartva az ablakon a sapkát.Elkezdett velem üvőlteni hogy mit csinálok tiszta por lesz az autó:D

Igaz hogy egy munkás autó és amúgy is tiszta kosz.Meg hogy múlt héten lett kitakarítva 150 euroért.Nem tudtam mire vélni a dolgot,kötekedni akart vajon vagy mire volt ez jó neki?


2012. márc. 23. 14:53
 1/3 iricc ***** válasza:

Lehet, hogy olyan dolgok nyomasztják, amiről esetleg te nem tudsz, magánéleti, anyagi, stb. Gondolom nem gyakori az ilyen eset, mert különben nem írtál volna erről ide.

Az is lehet, hogy csak simán hulla fáradt volt, vagy rossz napja volt.

A konkrét kérdése: igen, ez valóban kötekedés, de 100%-ban róla szól, nem rólad, szerintem rosszkor voltál rossz helyen.

2012. márc. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát igen,párszor elő fordúlt már,és a a legdurvább az hogy már nem 18 éves hülye gyerek vagyok.Ráadásul még nem is ő a főnököm.
2012. márc. 23. 15:01
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen ideges, és kitört belőle. Hogy pont ezen a piti dolgon, azt a véletlennek köszönheted.
2012. márc. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!