Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem bannolják a kötekedő...

Miért nem bannolják a kötekedőket?

Figyelt kérdés

Nagyon zavaró, hogy zsinórban egy két frusztrált illető hol a nőket piszkálja, hol a férfiakat, és nem lehet töröltetni a kérdéseket.


Én elhiszem, hogy életük egy nehéz szakaszát élik, mert nem jött össze pl. egy kapcsolat; de miért kell ebből kifolyólag közhangulatot szítani?


Nem használom régóta az oldalt, de egyre több és több troll van itt, akik miatt nem lehet az oldalt arra használni, amire való.



2013. máj. 9. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Rengeteg ember bannolásra kerül, csak hát utólag, miután már megnyilvánult, és kiérdemelte azt. De mindig jönnek újabbak. A legjobb megoldás ellenük, ha ignorálod őket, és nem bosszankodsz rajtuk - így nem érik el céljukat.
2013. máj. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért zavaró?Tán magadra ismertél?


Engem miért nem zavar egyáltalán ha egy nő azt írja hogy az összes pasi szemét?Nem esek neki,sőt a pártját fogom pedig férfi vagyok :D


Valahol ki kell engedniük a gőzt,ha nem tetszik akkor ne olvasd el a hozzászólásukat.Pont ettől érdekes az oldal hogy nem tartják be a szabályokat,mert valljuk csak be a legtöbb válaszadó nem tartja be a szabályokat még akkor sem ha nincsen a megjegyzésükben sértő dolog.Jobb lenne őket bannolni és böngészgetni egy sivár kipusztult weboldalon?

2013. máj. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

"Valahol ki kell engedniük a gőzt"


Erre való a kocsma meg a konditerem.


Nem tudom, honnan jönnek elő ezek, de valóban érezhető, hogy 2-3 évvel ezelőtt még nem voltak ennyien.

2013. máj. 11. 22:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet bannolni, de sokaknak dinamikus IP-jük van, azzal szemben pedig az adminok is tehetetlenek, beszéltem már velük erről.
2013. máj. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mi az a dinamikus IP?
2013. máj. 18. 00:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!