Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az a " no recoil" sok...

Mi az a " no recoil" sok gyereket ezért bannolják (köztük engem is ) de mit jelent?

Figyelt kérdés
2011. júl. 9. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:

It means, that your weapon has no recoil. It can be seen on the killcams. It improves your accuracy greatly, this is why it is illegal on most of the servers.

Remélem, segítettem.

2011. júl. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez eszközök, az a fegyverednek nincs visszarettenése. Azt láthatják a killcamseken. Ez nagyon javítja a pontosságodat, ez az, hogy ez miért törvénytelen a szerverek többségén.



lol hogy nem ugrik vissza ha lovok vagy mi :D

hát én csak célzok könyörgöm de veszt ezt írják!..

2011. júl. 9. 22:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Jaaa..leginkább Téged nem tudnak lelőni.
2011. júl. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ez pl NO Recoil COD4-be... annyi a lényege hogy nincs a fegyónak kilengése... magyarul: Nem b@asz vissza amikor lősz! Ezt észre lehet venni szóval ha téged bannoltok ezmiatt és nem használod vakok az adminok... it a lényeg tekerj bele a feléig mert olvasni nem kell :DD-->

http://www.youtube.com/watch?v=WOaVnsq20GM

2011. júl. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!