Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki tudna egy jó idézetet erre...

Ki tudna egy jó idézetet erre az esetre?

Figyelt kérdés
Sajnos az utóbbi időben azt veszem észre, hogy a párom nem törődik velem, alig találkozunk, mindig minden fontosabb neki nálam. Ha kimegyünk, akkor is a barátaival foglalkozik.Ha neten beszélünk akkor is úgy kell kihúzni belőle a szavakat és nem értem miért?! Elég friss kapcsolat, de nagyon úgy érzem, hogy addig kellettem neki míg meg nem kapott..
2013. máj. 14. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez esetleg?

Miért gondolom mindig, hogy ez most más lesz? Miért lelkesedem be mindig túlságosan ennyire? Túl naiv voltam már megint. Mindig túl magasra emelkedem, ahonnan nagyon nagyot lehet esni, én meg esem is. A kérdés: az aktuális szakadék most milyen mély?

2013. máj. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem bunkóságból írom, de szerintem ne idézetet keress, hanem beszéld meg vele a problémákat. :)
2013. máj. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy már megpróbáltam, nem is egyszer, de úgy tűnik nem veszi észre magát.. megígérte hogy megpróbál változni, és tényleg nagyon aranyos volt, de változást azóta sem, tapasztaltam.
2013. máj. 14. 22:19
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Elég friss kapcsolat, de nagyon úgy érzem, hogy addig kellettem neki míg meg nem kapott.."


Ilyenkor lép az, akinek esze van.

2013. máj. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 moncsi_csi válasza:

Ez szerintem tökéletes:

"Annyi éjjelen és nappalon át csak rád gondolok,de te felém se nézel,gondolkozhatnál épp ésszel. Tudom,a barátok fontosak,és nekem is. De ez na azt jelenti hogy rám se tekints. Gondolj vissza az elmúlt hetekre,milyen jó is ha együtt láthatnak minket!!"

2013. máj. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!