Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Odaállíthatok én is az exe...

Odaállíthatok én is az exe családjához szerintetek már most?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek van egy kisfia, ezért az exével elég szoros a kapcsolatuk. Párszor találkoztam már vele is és a barátnőjével, elbeszélgettünk végül is. Van egy közös keresztgyerekük, aki az ex nővérének a lánya. Neki lesz a szülinapja, és mint keresztanya a párom is meg van hívva. Azt mondta menjek el vele. Engem az nem zavar ha ő elmegy, az sem hogy jó a kapcsolata az exével és az egész családdal, nem vagyok féltékeny és hasonlók mert tudom hogy kettőjük között nincs semmi. Inkább amiatt van egy kis rossz érzésem, hogy mennyire illek én oda.

Ha már évek óta együtt lennénk akkor más lenne, de most nem tudom hogy pár hónap után menjek e. Vagy hogyan magyarázzam el neki, hogy mi a bajom.



2013. máj. 14. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én elmennék a helyedben. Ő hívott, az ex miatt nem lesz kényelmetlen, hiszen találkoztatok, jó a viszonyuk, ráadásul neki is van már új párja. Nem értem,hol a probléma. A párod nyilván azért hívott, mert a család is szívesen lát. És akkor igen, "illesz" oda.
2013. máj. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondd el neki a problémád, hogy tudja, min gondolkozol. Ha ennek ellenére azt mondja, hogy menj, akkor menj :)
2013. máj. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Persze, nyilván szólt/majd szól hogy elhívott, nem lennék váratlan.

A "gond" az, hogy az exe családjához nem tudom hogyan jövök én. Az oké hogy ismerem az exét és a barátnőjét, hisz csak jön-megy a gyerek elég gyakran van velük, ilyenkor találkozunk mi is. Csak azért az anyját, testvérét, a keresztlánya másik nagyszülőit megismerni.. nem fura? Semmi közöm hozzájuk.

2013. máj. 14. 13:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Dehogy nincs: a keresztanya partnere vagy! Ez pont elég indok arra, hogy hivatalos legyél.
2013. máj. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!