Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálam a párom szekrényére van...

Nálam a párom szekrényére van kint egy fénykép album, ami az exével készült egy alkalomkor. Szerintetek ez gáz? (Láttam egy kérdést itt ahol ilyet taglalnak)

Figyelt kérdés

Volt itt most egy kérdés, ahol a lánynak nem tetszik hogy a párja gépén van fent vmi mappában 5-6 kép az exxel töltött időkről. Őt nagyon lehurrogták sokan, hogy miért zavarja ennyire. Az én esetemben a párom szekrényén van ott egy fényképalbum, (elég nagy), ami az ex-asszonnyal készült. (Szerelmes album, vmi nyaralásról)


Titeket ez zavarna?



2013. máj. 14. 10:10
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Engem akkor zavarna, ha nagyon látható helyen van, kvázi a képembe tolva. Egyébként meg miért ne tarthatná meg, az is az élete része volt.
2013. máj. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!