Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálam a párom szekrényére van...

Nálam a párom szekrényére van kint egy fénykép album, ami az exével készült egy alkalomkor. Szerintetek ez gáz? (Láttam egy kérdést itt ahol ilyet taglalnak)

Figyelt kérdés

Volt itt most egy kérdés, ahol a lánynak nem tetszik hogy a párja gépén van fent vmi mappában 5-6 kép az exxel töltött időkről. Őt nagyon lehurrogták sokan, hogy miért zavarja ennyire. Az én esetemben a párom szekrényén van ott egy fényképalbum, (elég nagy), ami az ex-asszonnyal készült. (Szerelmes album, vmi nyaralásról)


Titeket ez zavarna?



2013. máj. 14. 10:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Zavarna szerintem, de mivel az élete része volt, nem csinálnék vele semmit, maximum nem nézegetném.
2013. máj. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Szekrény mélyében a többi albummal nem zavarna. De kibiggyeszteni nem kell, nálunk pár kép van elől hagyva keretben amire jó ránézni. Többi albumba elrakva.
2013. máj. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%

Igen, zavarna. És bunkóság, hogy nem rakta el.

Volt egy barátom, mikor nála voltunk, az ágyból épp az esküvői képét lehetett látni, a szemközti falon volt, kinagyítva, keretben... De vége is lett.

Nem kell kidobni, én sem dobtam ki semmit, én is elraktam képeket, rengeteg levelet. Nem olvasgatom, az igaz, de az a múltam része. Az igazi emlékek úgyis a fejemben vannak, azokat sem lehet kidobni.

2013. máj. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
63%

Én írtam, hogy igen, zavarna, én sem tartogatom az exeim képét, lezártam a múltam, új életet kezdtem, ferjhez mentem, pont. Nem tudom, mi volt ebben olyan lepontoznivaló, biztos nem tetszik a pofaszerkezetem az embereknek, de nem baj.

Én az ilyen nem igazán díjazom. Vagy az ex, vagy én.

2013. máj. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nem zavarna:D
2013. máj. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Igazatok van, mondjuk eddig nem zavart engem, de gáznak tartom én is.
2013. máj. 14. 10:28
 7/21 anonim ***** válasza:
Az én férjemnek is van fotóalbuma az exéről az egyik fiók mélyén. Engem nem érdekel, mert csak ott porosodik. Kidobni nem fogjuk mert valahol emlék. Egyébként nekem is ott porosodik a régi esküvői fényképeim.. Emlék..
2013. máj. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nekem a mobilomban vannak a képek, SD kártyán. Onnan nem törölném ki még akkor se ha elhagyna ez miatt.
2013. máj. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nem a kidobás a lényeg, hanem hogy hol tartja. Az én esetemben a szekrény látható (nyitott) polcán fekszik ez az album. Amikor felkelek, akkor ezt látom.
2013. máj. 14. 10:35
 10/21 A kérdező kommentje:
A kérdésem igazából úgy szól, hogy ti hol tartanátok az albumot vagy ilyesmiket és miért? Tehát hogy mit takar az, ha elöl van vagy ha csak berakva porosodva valahol? Számotokra ez mit jelent? Illetve titeket zavarna-e ezek a dolgok ellenkező esetben?
2013. máj. 14. 10:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!