Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálam a párom szekrényére van...

Nálam a párom szekrényére van kint egy fénykép album, ami az exével készült egy alkalomkor. Szerintetek ez gáz? (Láttam egy kérdést itt ahol ilyet taglalnak)

Figyelt kérdés

Volt itt most egy kérdés, ahol a lánynak nem tetszik hogy a párja gépén van fent vmi mappában 5-6 kép az exxel töltött időkről. Őt nagyon lehurrogták sokan, hogy miért zavarja ennyire. Az én esetemben a párom szekrényén van ott egy fényképalbum, (elég nagy), ami az ex-asszonnyal készült. (Szerelmes album, vmi nyaralásról)


Titeket ez zavarna?



2013. máj. 14. 10:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Én szakítás után mindent betettem egy dobozba, de nem dobtam ki. Emléknek tartom, felkerült a padlásra. Szerintem csak akkor lenne gáz, ha pár kép kint lenne, vagy hetente nézegetném őket áhítattal.

A te esetedre válasz: Ha a szekrényen úgy van ott, h ott van mellette az össze többi fényképalbum és egy a sok közül,ami porosodik, akkor nem zavarna. De ha külön kiemelt helyen van, és a pasim rendszeresen lapozgatná, akkor én is kiakadnék. Ha pedig még kép is van kirakva, az tényleg gáz.

Az egyetlen egy eset, amikor számomra exről kint lévő kép elfogadható, ha az illető gyerekkel rendelkező özvegy, és nem akarja,h a gyereke elfelejtse az anyját/apját.

2013. máj. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Ott tartanám, ahol a többi albumot.

Jól értem, hogy ez csak egy zárt album a polcra dobva?


Én nem dobatnám ki, elvégre az élete egy részéről szól ami még előttem volt.

2013. máj. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Engem zavarna, hogy kint van. Hordom az exemtől kapott ékszereket, a párom szintúgy. Vannak különböző dolgaink korábbról, album is, de mind fiókba elrakva.

Én ha kint hagyok egy albumot, akkor az azt jelenti, hogy nézegetem. Mert egyébként miért legyen kint? Dísznek?!

Szóval én az albumot nézegetni szoktam, és maximum akkor van kint. De az exem képeit miért akarnám fellapozni? Következésképp az album a fiók mélyén hever.


Nekem ezért nem tetszene, ha kint látnék egy albumot a párom exéről, mert arra következtetnék, hogy azt ő rendszeresen nézegeti...

2013. máj. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Ha az éjjeli szekrényén tartja, azt gáznak érezném. Ha a szekrénybe, ott nem. Ez is a múltja része, mivel a menyasszonya volt, biztos nagyon szerette. De sértőnek érezném, hogy bár velem él, mégis mással készült fotóalbumot tart az ágya mellett.
2013. máj. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
semmi közöd a multjához. nekem is megvan minden és a férjemnek is.mivel közös lakásban vagyunk,nyilván egy dobozban vannak,de amig külön laktunk,egyikőnk sem szólt bele abba ki mit és hol tárol. amúgy utazásos emlékekből olyanok is kint vannak amik máshoz kötődnek,de mi nem úgy állunk ehhez hanem h emlék egy útról nem egy emberről
2013. máj. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
És megint lepontoztatok:D hát ez fantasztikus:D
2013. máj. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz, lehet hogy eszébe se jut, hogy ott van. Tudod, ha valami elég régóta van szem előtt, akkor egyszerűen már észre se veszed.

Ha zavar, akkor mondd meg neki, és kérd meg, hogy tegye el. Ennyi :)

2013. máj. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Zavarna,mert jól látható helyen van.Én se hagyok szerteszét fényképeket,vagy bármit,ami van is,az csak a gépemen van.Mondd meg neki hogy rakja el,mert te nem vagy arra kíváncsi,hogy minden felkeléskor azt a halmazt lássad:)
2013. máj. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
17: Egyetértek, lehet, hogy a pasinak fel sem tűnik, egyszer feldobta a polcra, aztán ott porosodik ki tudja mióta.
2013. máj. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Nekem is van jópár albumom, bennük közös képek. A többi albummal együtt vannak a polcon, nem szoktam nézegetni. 12 évet töltöttünk együtt, nem dobom ki. A kapott ékszereket nem hordom.

A falon, polcon nincs közös képünk kirakva.

A párom lakásában tavaly csináltunk egy nagytakarítást, és találtam pár holmit az ő exétől, egy csomag betétet, egy pár harisnyát, hajcsatot. Ezeket kidobtam, kinyomtatott fényképeik nem voltak. Van egy LOVE feliratú bögre, először egy picit zavart, de már nem. Nem dobtam ki.

2013. máj. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!