Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit írhatnék hirtelen a...

Mit írhatnék hirtelen a nagypapámnak smsben, aki tegnap agyvérzést kapott és lebénult a jobb oldala?

Figyelt kérdés

Más városban, messze lakik, ritkán láttam.

De szeretnék valamit mégis írni neki, de az hülyén hangzik - mert nem tudom, van-e remény arra, hogy nem lesz mindig béna - hogy gyógyulj meg mihamarabb, vagy épülj fel gyorsan... De egyébként is ilyen állapotban ennyit írni gyengének érzem és nevetségesnek... Mit lehet írni egy embernek, akinek agyvérzése volt és lebénult a jobb oldala, hogy erezze, szeretem, s tudja, hogy gondolok rá?...


2009. okt. 1. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Fel kell hívni és beszélgetni vele! Az jól fog esni neki. Egy SMS ilyenkor túl személytelen.
2009. okt. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
De lehet hogy nem tud beszélni a lebénulása miatt. Apám sem tudott még jó ideig. Ha a helyedben lennék, akkor rászánnám a pénzt és időt az utazásra, nem is lenne kérdés.
2009. okt. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs pénzem... Sem utazni, sem telefonálni... Smst is csak netről, ingyenest tudok küldeni - sajnos... :(
2009. okt. 1. 13:26
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor írd neki, hogy szeretlek, amint tudok, meglátogatlak. Ezzel szerintem elmondanál mindent.
2009. okt. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Írd,hogy szeretlek és gondolok rád!
2009. okt. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! :)
2009. okt. 1. 14:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!