Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért változhatott meg a...

Miért változhatott meg a testvérem velem szemben?

Figyelt kérdés
Egy ideje flegma, bunkó! Elmondta, hogy utálja a barátom és róla is kinyilvánította a nem tetszését.. megfog ez oldódni?!
2013. máj. 11. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges az, hogy neki is tetszett a barátod valamikor csak a barátod nem akart vele lenni és most rossul esik neki hogy a kiszemeltje veled van 1ütt?
2013. máj. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, én is egyetértek az első válaszolóval. Lehet h neki is bejött a srác, csak nem mondta el, te meg elkezdtél vele járni. Nemtudom h hány évesek vagytok, de lehet h arra is irigy h neked van pasid, neki meg nincs. Szerintem próbálj meg vele beszélni, hátha kiderül h miért ideges.
2013. máj. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát nem hinném, mert van barátja akit persze szeret.. a barátomat nem ismerte, csak most mikor összejött velem!!

Igazából volt egy kis családi vita.. szerintem ezen kaphatta fel magát és ezért tűnik úgy h utálja a barátom.. de szerintem engem is.. mert velem is flegma

2013. máj. 14. 18:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!