Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akartok inkább megbánni:...

Mit akartok inkább megbánni: "mi lett volna ha" helyzet vagy "megtettem és rosszul sült el" helyzet? Sikerül e szerint élnetek?

Figyelt kérdés
Bármilyen témában.
2013. máj. 9. 22:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Megtettem és rosszul sült el. Ami egyszer elhangzik vagy megtesz az ember az visszavonhatatlan,míg a ha nagyon kétséges.
2013. máj. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát inkább bánnám azt,hogy "megtettem és rosszul sült el"..a "mi lett volna,ha" túl kétséges kérdéseket vet fel!

Jelenleg még sikerül eszerint élnem.

2013. máj. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
a bármilyen téma eléggé rugalmas. Fogalmazzunk úgy, minél nagyobb a tét, annál inkább maradjunk a mi lett volna ha résznél. De előtted az élet, minden hiba egy tanuló lecke. Én nagy tétnél bevállaltam a dolgot az adott helyzetben, utána lehetett bánni, nem volt vissza út.
2013. máj. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Megtettem...
2013. máj. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

én inkább úgy élek, hogy ha kihagyok valamit, az a vonat elment, és nem foglalkozok azzal, mi lett volna ha... ha belebuktam, így jártam. levontam belőle a tanulságot. akkor úgy döntöttem, azt láttam helyesnek. mindegy mit döntesz, egyszer van rá lehetőséged, és dönteni kell.

de tényleg függ attól miről van szó, megéri-e a kockázatot.

2013. máj. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én vállalom a kockázatot, nem szeretem a "mi lett volna ha" helyzeteket. Persze ez nem azt jelenti, hogy mindenbe fejest ugrok, de amibe nem, az nem is volt olyan fontos, hogy gyötörjön ezzel az érzéssel.
2013. máj. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
rossz döntést szeretnék jelen helyzetben megváltoztatni de már késő és mindig azon kattogok,hogy mi lett volna ha... utálom.
2013. máj. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Minden attól függ, mit nyersz azon amit veszíthetsz.

Mindennek ára van, amit előbb utóbb meg kell fizetni.

Én mindig végiggondolom, mi lehet a legrosszabb kimenetele a döntésemnek. Ha megéri a kockázat, belemegyek.

2013. máj. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Kockáztattam. Jobb megtenni és megbánni, mint egész életemen azon töprengeni, hogy mi lett volna ha...
2013. máj. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tedd meg.

soha be banj meg semmit.

Ez a mottom. ne eld le az eletet ugy hogy nyuszikent bem

probaltal ki dolgokat

elvezd az eletrt!!!!

2013. máj. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!