Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen az anyukám?

Miért ilyen az anyukám?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy már 3 éve nem voltunk sehol sem nyaralni, azelőtt minden évben 1 hétre lementünk Horvátba. Az utóbbi évekbe Magyarországon maradunk, és elmentünk wellnessbe (ami drágább, mint a Horvátországi nyaralás). Idén már senki sem akar wellnessbe menni (bár eddig sem akartunk), és 4-en vagyunk a családban, 4ből 3an azt akarjuk, hogy Horvátba menjünk, anyám meg Mo.-n akar maradni, és ezért itt is fogunk maradni, mert amibe anyám nem egyezik bele, akkor az nem is lesz úgy.:(
2013. máj. 9. 15:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
71%

Talán szégyellnie kéne magát mert van pénzük? Mit képzeltek Ti magatokról , kit érdekel hogy voltatok-e már nyaralni vagy sem, nem ez volt a kérdés .

Egyébként kérdező, mégiscsak a pénzről lehet szó , különben nem hiszem hogy egy ember akarata érvényesülne már három éve.

2013. máj. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
72%
Lehet, hogy anyukád unja Horvátországot. A többiek meg csak irigyek!
2013. máj. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
14%

Olyan szempontból igenis közünk van az anyagi hátterükhöz, hogy ha amiatt nem mennek külföldre mert nem tudják megfizetni, akkor az egészen más tészta, mintha azért nem mennének, mert anyu unja, vagy mit tudom én milyen oka van.


Egyébként meg nem hisztizni kell, hanem kommunikálni. Mondjuk megkérdezni anyut, hogy miért nem akar Horvátországba menni. És már meg is tudja a kis hisztiző tini, hogy mi az oka.

2013. máj. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?


Nem lehet, hogy mégis csak anyagi oka van? Lehet, hogy drágább, de lehet, hogy anyukád valamilyen kedvezményt kap rá a cégtől, ahol dolgozik.

2013. máj. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

szerintem azért akarja Anyukád a wellness-t, mert ott nem kell főznie, vásárolnia..., hanem teljes ellátást kaptok.

hacsak nem Horvátországban is teljes ellátásos helyre mentek....

a wellness-nek további előnye, hogy van testileg-lelkileg fel lehet töltődni (masszás,szauna,élménymedence...)

2013. máj. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
5ös vagyok, én írtam hogy irigy vagyok :D
2013. máj. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!