Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor hol vállaljunk...

Most akkor hol vállaljunk gyereket, hol éljünk?

Figyelt kérdés
a helyzet a következő: pár éve külföldön élünk férjemmel.. kevés magyar van, azok is csak utálják egymást.. így magunk vagyunk.. se cslád, se rokonok se barátok.. nekem van melóm de csak 4 órás, nem túl nagy fizu.. férjemnek már jobb a fizetése, viszont sok az albérlet a rezsi, az itteni élet, a hazajárás, stb.. gyereket akarunk.. de utálunk itt lenni. honvágyunk van.. persze úgy vagyunk vele hogy jobb lesz majd jó pár év mulva, talán befogadnak.. mert eddig nem így áll a dolog.. persze otthon nincs munka, de volt és elvoltunk.. boldogok voltunk.. ott volt a család, a barátok, az összetartás, az életünk.. most semmi sincs.. kikészít minket.. én haza akarok menni, nem akarok itt gyereket szülni..oké, a pénz miatt jó.. meg ha felnő akkor majd neki jó lesz hiszen tud majd két nyelven minimum, jó itt az élet anyagilag. de kb ennyi..párom inkább maradna.. sok a vita ebből sőt..hogyan oldjuk ezt meg?? ő sem szeret itt lenni, és én sem.. de azért ide húzza a jövő és a pénz.. de a család és a többi dolog nem..engem pedig semmi.. utálok itt lenni.. sőt.. gyűlölöm.. otthon eléldegélnénk mert lenne melónk csak épp nem ennyi mint itt.. nem tudnánk félrerakni de meglenne mindenünk.. nem tudom mit tegyünk.. itt úgy érzem tönkre megy a kapcsolatunk..már elindult lefelé.. és ezt férjem is érzi...
2013. máj. 7. 10:38
1 2
 11/13 acelsziv ***** válasza:
Te már akkor döntöttél, amikor a kérdést megírtad... De minek kérdezted meg egyáltalán?
2013. máj. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
33%
Ha ott nem túl rózsás a helyzet, akkor keressetek egy harmadik helyet, ahol jól érzitek magatokat. Én otthonról pont a gyerekek érdekében jöttem el, mert úgy láttam, otthon nem lehet gyereket nevelni. Nem bántam meg, itt sincs kolbászból a kerítés, vannak pozitívumok és negatívumok is, de egyelőre sokkal több van a pozitív serpenyőben.
2013. máj. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Vajon ebben a kérdésben mi számít száz százalékig helyesnek? Mert sokan válaszoltak és sokfélét, mégis mind le van pontozva...


Te hogy döntöttél amúgy kérdező?

2013. máj. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!