Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hová mennétek, mit tennétek a...

Hová mennétek, mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Rühellem az apámat, de sajnos vele kell egy fedél alatt lennem, mert nem találok munkát. Ő tart el, nincs is benne köszönet. Gyakorlatilag éhezek mellette. Mióta vele élek(1 év 2 hónap) fogytam kb. 10 kilót. Előtte sem voltam nagydarab, viszont most csont és bőr vagyok. De nem ez a fő probléma, hanem a hozzáállása a dolgokhoz. Minden nap úgy jön haza, hogy be van baszva. Ráadásul eleve egy merő rosszindulat az egész ember. Tudat alatt is rosszat akar másoknak. A barátai mellett is csak érdekből van. Mindemellett azt hiszi magáról, hogy jó apa.

Úgy érzem hogy meg fogok őrülni mellette. Nem akarok már tovább várni arra, hogy találjak munkát, rengeteg időt hagytam ki munka nélkül, szóval egyre rosszabb ilyen szempontból a helyzetem. A héten el akarok költözni. Nem érdekel az sem ha a híd alá kell mennem. A mostani helyzetnél még az is jobb lenne, higgyétek el.

Milyen helyeket javasolnátok, ti merre indulnátok a helyemben?(Nagymamámhoz tudnék egyedül menni, de ő beteg és megviselné ha kiderülne a számára a helyzetem) Barátom egy sincs akihez mehetnék... Teljesen meg vagyok lőve, a hozzáállásom is teljes csőd lett ezalatt a bő egy év alatt. 16 éves korom óta egyedül laktam egészen tavaly márciusig(22 éves koromig), teljesen jól elvoltam magamban, igaz sok nehézség volt, de mindig megoldottam, önerőből sok mindent elértem, igaz rengeteg lemondással járt minden. Most meg... mozdulni nem tudok. Teljesen mélyponton vagyok. Össze vagyok zuhanva. Kérlek adjatok ötletet, mert nekem már elfogyott minden, a reményt kivéve...


2013. máj. 6. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Menj a nagyihoz. Nem kell neki elmondani hogy mi van otthon, mond azt, hogy nem akarod hogy ő egyedül legyen. Hátha más környéken könnyebben találsz melót.

Más rokonok? Barátok,akinél pár napig meghúzhatod magad munkakeresés céljából? Munkásszálló? Picike kis pénzed van amiből egyáltalán el tudsz indulni?

2013. máj. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hehe, 8 ezer forintom van összevissza... Viszont igen, nagyi a legvalószínűbb. Más rokonom nincs(illetve apám gyökkettő szülei), munkát meg hát... én lennék a legboldogabb, a környék viszont ugyanaz, Budapest-Budapest. Szóval ez nem hiszem, hogy befolyásolna valamit is. Max a hozzáállásomon tudna a költözés.
2013. máj. 6. 20:47
 3/4 anonim ***** válasza:
És Budapesten nem találsz melót?-valami csak van, ha más nem takarítás vagy árufeltöltés.
2013. máj. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A nagymamádhoz, nem részletezve a helyzetet, cserébe ápolnám.
2013. máj. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!