Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova mennétek a párotokkal...

Hova mennétek a párotokkal ilyen borongós időben?

Figyelt kérdés

Valahogy most semmi ötletem nincs :)

Olyasmi kéne, ahol nem kell túlságosan sokat költeni és most tényleg nem akarunk otthon maradni :)


2010. máj. 9. 12:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
mozi
2010. máj. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Mozi, bowling
2010. máj. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
ÁÉllatkert. Milyen romantikus összebújni egy ernyő alá, ha ömlik az eső. Vagy együtt elázni akár és haza érve a meleg tea és egy kis simi simi, :)
2010. máj. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk biliárdozni egy kis kocsmában/szórakozóhelyen.
2010. máj. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek a mozi és az állatkert is drága sajnos. Nem tudom, hogy budapesti vagy-e, de annyi szép hely van és szerintem az eső sem fog esni. Csinálsz pár szendvicset, egy üvegben tea, egy pokróc és ki a Hajógyári szigetre, vagy Gellért hegy, Normafa, jános hegy, Margit szigeten is nagy élet van, de el is lehet vonulni. Mi szoktunk ilyet csinálni, viszünk kártyát, vagy tollasozunk, olyan jók az ilyen délutánok.
2010. máj. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, azt elfelejtettem hogy budapesti vagyok:)
2010. máj. 9. 13:15
 7/8 anonim ***** válasza:
93%
3:15-kor keltünk, piacoztunk, most alszunk....
2010. máj. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
mozi, kiállítás, vmi téren ücsörgés papírpoharas teával, kávéval:) Dunapart. BP elég változatos, találjátok fel magatokat!
2010. máj. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!