Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet ilyenkor tenni?

Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Apukám már 7 éve meghalt, anya egyedül nevel minket, volt egy 3 éves komoly kapcsolata, de 4 hónappal ezelőtt külön mentek. Van egy testvérem aki 8 éves. Az elmúlt 4hónapban nem ismerek anyára.. Regisztrált többféle társkereső oldalra, ami nem is gond, de amit most csinál az nem normális. Ha van 5 perc szabadidője rögtön bekapcsolja a gépet és gépezik. Mindennap másik pasival megy el itthonról, péntek,szombat,vasárnap pedig már itthon sincs mert elmegy az ország másik végébe egy pasiért, és nekünk sajnáltatja magát hogy ez már megint 20ezer forintjába kerül ez a kis kiruccanás, persze nem azt mondja hogy pasihoz megy hanem táborba, meg vizsgázni stb.. Nem foglalkozik velünk, nem főz, mos, tesómat én látom el, én kísérem el a suliba, én megyek érte,16 vagyok.. Tegnap mamánál aludt tesóm és mamának ugye mindent elmondott, mama pedig a gyámügyre akar menni e végett, hogy leszarja a fejünket(amiben persze egyetértek vele).. Mit tegyek? anyával nem tudok beszélni, mert ha meg is próbálom rögtön leordít, hogy mit képzelek én magamról, hogy beleszólok az ő életébe, hagyjam békén, és ha olyan még meg is pofoz..
2013. máj. 6. 11:07
1 2
 11/11 vikTORZ válasza:
Nagyon sok kitartást kívánok neked és testvérednek! Remélem tudtam valamennyire segíteni. Ha van kérdésed, megpróbálok válaszolni.
2013. máj. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!