Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom miért viselkednek...

Nem tudom miért viselkednek így velem?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyok együtt a párommal. A párom szülei, tesója, nagymamája nagyon kedvesek velem, sokat beszélgetünk. Viszont ha valami bántja őket, nyomasztja lelkileg úgy kezelnek mintha ott se lennék, ha kérdezek valamit úgy lökik a választ oda nekem mint valami rossz kutyának. Lelkileg nagyon megtudd ez viselni. Nem egyszerű a páromék élete. Tesója is ha rossz kedve van köszönök neki és még vissza se köszön. Viszont amikor jó a hangulat akkor tök normálisak velem. Mamája is ki van akadva ha nem köszönök neki egyből mikor belépek az ajtón ma reggel is köszöntem megkérdeztem h segíthetek-e (mert épp az emeletről jött le a lépcsőn, és nagyon nehezen tudd menni) és még csak annyit se mondott h szia hanem odalökte mérgesen, hogy nem. És olyan rosszul esett.

Szerintetek miért viselkednek velem így? Én ha dühös vagyok akkor se tiporom el a másikat vagy beszélek vele így.

20/L


2013. máj. 5. 17:43
 1/1 anonim ***** válasza:

A párodat egy cseppet sem zavarja, hogy olykor úgy beszélnek veled, mintha kutya lennél?

Az az igazi gond, ha ő nem véd meg, vagy ha nem tud megvédeni, akkor legalább kíméljen meg téged tőlük.


Sajna a párunk rokonsága a szükséges rossz.

2013. máj. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!