Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Esetelg ti nem éreztetek igy...

Esetelg ti nem éreztetek igy hogy?

Figyelt kérdés
a szuleim a tesverem partjara és masok pártjára allnak az enyemre soha , amikor kerek tolluk valamit legyen az karacsony szulinap soha nemkapom meg mert kitalalnak valami kifogast.aztmondjak nem tanulok ami részben igaz de mar enis unom azt hogy semmi joban nem reszesulhetek.mások ( barataim) sokkal rosszabb anyagiak mellet elvannak halmozva kulonfele elektronikai dolgokkal de nekem soha és ha felhozok egy peldat aztmondjak hogy ''hadd legyen neki evel sokra nemviszi'' de nekem is kene amig meg gyerek vagyok mások 15 evesen 1.000 dolgot kapnak én meg igazatsem kapok :SS!!!!valaki meg van igy ,és mit tegyek?

2013. máj. 5. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán próbálj meg helyesen írni...A mobilon is vannak nagybetűk, és más írásjelek.
2013. máj. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha anyukádékkal is ilyen stílusban beszélsz, akkor nem csodálkozom, hogy nem kapsz meg mindent, amit akarsz.
2013. máj. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"kerek tolluk" "evel"


Ne kéregesd el mások tollát, főleg ne edd meg.

2013. máj. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ma 15:39


de bunkó vagy!

és amúgy teljesen igaza volt a válaszolónak!

ékezet mobilon is van,csak egyesek lusták használni

bakker,ha már kérést teszel ki,legkevesebb hogy úgy írod meg,hogy könnyen el tudják olvasni....

tipikus irigy hisztis elkényeztetett kislány....

2013. máj. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Úristen.. Ilyenkor remélem, hogy nekem nem ilyen gyerekem lesz...
2013. máj. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van diákmeló. Suli mellett lehet dolgozni. Én is így kezdtem és most megvan mindenem segítség nélkül.
2013. máj. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
felvilagositanalak titeket ha en hisztis ''kislany'' vagyok akkor néz korul a mostani 10-en evesek koszt.
2013. máj. 5. 16:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!