Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kik ezek? Hogyan tudhatnám meg?

Kik ezek? Hogyan tudhatnám meg?

Figyelt kérdés

Már majdnem egy éve havonta egyszer kétszer összefutok 2 tizenéves csajjal és mindig néznek utána meg hangokat hallok. Nem rosszak amúgy. Ma délután elmentem a boltba, ők is ott voltak, és mosolyogva néztek, aztán mikor elmentem mellettük az egyik felkiáltott, hogy "EZ VADÁSZ?" (vezetéknevem), hátra néztem és annyit láttam, hogy futnak. Kik lehetnek ezek és honnan tudják a nevemet? Hogyan derítsem ki?

22/F


2013. máj. 4. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű..ha látod őket, megállítod és megkérdezed tőlük, honnan ismernek.
2013. máj. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy pl ismerősötök lányai, esetleg tetszel nekik, és "nyomozgatnak" utánad (tiniszerelem :D)


Kérdezd meg tőlük

2013. máj. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Jaaaj :D

Szerintem ne foglalkozz vele, csak tetszel nekik :D nálunk is volt hasonló eset. De odamehetsz hozzájuk, csak legyél készenlétben egy esetleges szívrohamra :D

2013. máj. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy te hány éves vagy, de lehet hogy az iskolából ismernek,vagy van közös ismerősötök, vagy csak ismernek a környékről.
2013. júl. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Már majdnem egy éve havonta egyszer kétszer összefutok 2 tizenéves csajjal és mindig néznek utána meg hangokat hallok."


A hangok hallása nem valami bíztató. Jobb volna egy pszichiáterhez menni, de izibe, mert a vonatkoztatásos gondolataid (biztos rólad beszélnek) és a hangok hallása nem valami jó jel a mentális egésszég szempontjából. Még egy kicsit gabalyítod magad ez után a két liba után és szép csendesen bekattansz (persze, nem a két nő miatt, más az ok).

2013. júl. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!