Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen jozan lepest kellene...

Milyen jozan lepest kellene tennem ez ugyben?

Figyelt kérdés

Ferjem kijelentette, nem is vagyunk egy csalad!

Az elozmeny egy vita volt, ami arrol szolt, hogy anyam eltett odebb 3 meterre egy par papucsot, erre o, hogy minek kell hozzanyulni az o dolgaihoz. Anya azt valaszolta, hogy az udvar kozepere volt dobva, felt hogy a pici lanyunk elesik benne. Erre en majd negyszemkozt megkertem a ferjem, hogy lehetne tapintatodabb, nem lett semmi baja a papucsanak es innen indult a dolog. Ami fontos a tortenetben, hogy itthon elunk az en hazamban, vagyis fele az enyem fele az anyae. Kulon konyha es lakresz van, a szamlakat fele aranyban fizetjuk anya igy segit minket. A ferjem sokszor modortalan, nem igazan kozlekeny, konkretan hetek is eltelnek ugy, hogy egy szot sem szol anyahoz a koszonedz kiveve. Anya nem szol bele az eletunkbe, vigyaz barmikor a gyerekre pedig meg dolgozik es ha donte elott alkunk a ferjemmelbeszelem meg, senki massal.az este a vita kozben azt mondta ha anya valaha is beszolna vagy csak visszaszolna egy ilxen papucsos dolog miatt elvalnank es megkoszonhetem majd anyamnak.


2013. máj. 4. 14:05
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Mindenki hibázik, anya is, volt olyan hogy megkérdezte aki a kertet dolgozta, hogy ide mi lesz ültetve, anya elmondta, mert előtte megbeszéltük közösen, de a férjemoda épp mást akart, akkormár jött is a megjegyzés, hogy oda nem is az lesz és anyád beleszól. Holott csak 2 ágyást cserélt fel, összetévesztette, van ilyen, szerintem ez szóra sem érdemes dolog.

A gyerekünk 2 éves és sokat vagyunk távol itthonról, játszótér, séták stb, és megyünk mindhárman a férjemmel és ha hazajövünk és épp anya kinn van,már mondja is hogy na... pedig annyit sem kérdez hol voltatok, max látja a homokozót és megkérdezi agyereket hogy szórakozott jó gyerek volt e. Erre a férjem húzza a száját, hogy mit kell ellenőrizni. Nekem pedig ez természetes, szerintem másnak is! Rászólök, de idejig- óráig tart.

Hogy megcsal e....nem hiszem, kötött munkaideje van, aztán csak velünk van itthon, vagy együtt megyünk valahova. Az elképzelhető, hogy munkaidejében hiányzik...de nem valószínű, sokszor beszélünk naponta, én is hívom, ő is, tudom merre jár...de soha nem lehet tudni!

2013. máj. 4. 16:40
 12/13 anonim ***** válasza:
igazság szerint nekem is marha idegesítő a kérdezgetés pedig saját nagyanyám teszi és kész vagyok, ha meglátom mert már kérdez, hogy hol voltál hova mész mikor jössz... mintha gyerekek volnánk... Ezt te nem fogod megérteni mert neked ez természetes aki viszont kötetlen életre vágyik és "beleszólás" és érdeklődés nélkülibe annak ez maga a halál...
2013. máj. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Több dolog is állhat a háttérben:

1.Hogy valamit nem mond el neked,titkolózik és ezért feszült ezért esik neki mindenkinek

2.Hogy valami ziccer volt anyud és a párod közt és ezért viselkedik úgy vele

3.Hogy már mindig kifogásokat talál,mindig csak a bajt keresi(vegyük példának hogy anyuddal így viselkedik)-->ez meg amiatt lehet mert már nem akar veled élni,ha már azt hangsúlyozza,hogy emiatt elváltok.


Az utolsó ponthoz (3-as ponthoz) még hozzá fűzném,hogy ha már azt mondta,hogy emiatt elválna tőled,az visszavezethető a legelső pontra,hogy valamit titkol és amiatt válna is el tőled...hát nehogy már egy papucs miatt kitört vita miatt váljon el tőled...ez nevetséges...próbálj meg finoman,célozgatásokkal,csavarásokkal kikérdezni,hogy nem-e például egy másik nő áll a háttérben,mert én erre is tudnék következtetni!

Mindenesetre sok sikert és a legjobbakat kívánom Neked!

2013. máj. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!