Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Öcséméknél pár éve születtek kismacskák, ajánlgatták mindenkinek, rokonoknak, szomszédoknak, barátoknak. Így nekünk is lett egy cicánk Tőlük. Most az Ő cicájuk elpusztult sajnos, és követelik hogy adjuk vissza a cicát, amit kaptunk Tőlük, mert hogy a gyerekek sírnak a cica után, Nekünk meg minek? Én nagyon feldühödtem rajta, hogy kérhetik vissza a cicát, de Ők meg azzal támadnak hogy lehetünk ilyenek, hogy nem akarjuk visszaadni, a gyerekeik meg sírnak?
2013. ápr. 22. 11:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Hát elég hülye öcséd van mit mondjak:-P ez a cica nincs hozzájuk szokva,ha veletek van.A macskákról köztudott,hogy ahol felnőnek oda vissza is mennek ha elakarják őket onnan paterolni.Pláne ha látják az utat amerre viszik őket.Szóval nem tudom öcsédékkel egy városban laktok e de ez nagyon hülye ötlet.amúgy meg mondd meg neki,hogy nem lenne jó a cicának mert ez a megszokott környezete.Hány éves a cicus?És miért nem hoznak ki menhelyről egyet?Annyi macsek van árván,miért pont a tietek kell nekik?
2013. ápr. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez komplett hülyeség...

A macskát nektek adták, hozzátok szokott, a ti cicátok.


Ha nagyon kell új cica nekik, akkor vegyenek/kérjenek ajándékba/hozzanak menhelyről.

2013. ápr. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Két éves a cica. Mi lakótelepi lakásban élünk, Ők családi házban nem messze Tőlünk egy kis faluban. A cica meg nagyon hasonlít az Ő elpusztult cicájukra, szinte teljesen egyformák. A cica Nálunk nagyon jól érzi magát, szeretjük nagyon.

2013. ápr. 22. 11:56
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát de akkor is ha hasonlít rá akkor is a tietek.Én nem adnám oda tuti!!!Úgyse érezné jól magát náluk ha lakásban nőtt fel.Tudod mi lenne?Az ami az én cicusommal.Ő is lakásban nőtt fel velünk(párommal).Aztán sajna úgy alakult,hogy le kellett költöznünk vidékre,hát a cicusom 2 hétig volt meg.Elindult valamerre,de azóta sincs meg:-(
2013. ápr. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az internet tele van olyan cicákkal akik gazdira várnak. Keressenek fel egy ilyen oldalt.
2013. ápr. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hétvégén voltak Nálunk, és a gyerekek már akkor sírtak amikor mentek el, hogy vigyék magukkal a cicánkat is. Nagyon hisztiztek. Tegnap este már idős édesanyánkat is ezzel zaklatták, hogy sírnak az unokái a cica után, Mi meg nem akarjuk odaadni, milyen egy szívtelen nővér, nagynéni vagyok Én? Sógornőm nagyon föl van háborodva, hogy nem akarjuk Nekik "visszadni" a cicánkat.
2013. ápr. 22. 12:06
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező duplán gyökér öcséd van. Miért követeli vissza a cicát?

A másik hogy bármikor lehet szerezni ingyen macskakölyköket.

2013. ápr. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ezek szerint akkor ők úgy gondolják,hogy "kölcsön"adták nektek a cicát!Ez a visszaadni....fuuu.Ha tudsz menj el egy menhelyre,keress hasonló cicát,és vidd el nekik hátha megfelel nekik.Bár kétlem!
2013. ápr. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Sz@rásig van a világ gazdátlan macskákkal, lehet válogatni bőven. Nem kell visszaadni, ajándékot amúgy sem kérünk vissza, nemhogy egy macskát. Amúgy sem maradna meg ott, ezzel is történne valami aztán megint menne a nyivákolás. A gyerekek meg tanuljanak önuralmat, majd kapnak másik macskát, amúgy a gyerekeknek úgyis mindegy, meglátnak egy másikat és az is jó lesz hirtelen. A követelés meg pláne gyökérség, legalább kérnék szépen.
2013. ápr. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos nagyon el vannak "kapatva" a gyerekeik, ha már valamit kiejtenek a szájukon, az úgy van. A cica meg pont olyan mint az Övéké volt, színben is, még a foltjai is szinte ugyan olyanok. És hogy Én milyen ember vagyok, sírnak a gyerekek a cica után, látszik hogy Nekünk nincs gyerekünk, ezért nem értjük meg Őket.
2013. ápr. 22. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!