Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Öcséméknél pár éve születtek kismacskák, ajánlgatták mindenkinek, rokonoknak, szomszédoknak, barátoknak. Így nekünk is lett egy cicánk Tőlük. Most az Ő cicájuk elpusztult sajnos, és követelik hogy adjuk vissza a cicát, amit kaptunk Tőlük, mert hogy a gyerekek sírnak a cica után, Nekünk meg minek? Én nagyon feldühödtem rajta, hogy kérhetik vissza a cicát, de Ők meg azzal támadnak hogy lehetünk ilyenek, hogy nem akarjuk visszaadni, a gyerekeik meg sírnak?
2013. ápr. 22. 11:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Elég szegényes lelkiviláguk lehet ha azt gondolják, hogy a macska játékszer. Szülőként ha így nevelik a gyerekeiket, nem tudom mi jóra számítanak majd később. Sajnálom azt az állatot előre is, amelyik hozzájuk fog kerülni... :(
2013. ápr. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
57%
Bárhonnan szerezhettek kiscicákat. SZerintem vigyetek ti egyet, a gyerekek ha meglátják tuti jobban fognak neki örülni, elfelejtik a ti két éves, felnőtt macskátokat:)
2013. ápr. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én ezen csak felhúzom magam,de komolyan!!!Ilyen hülye emberek a földön...egy macska miatt ekkora herce-hurcát csinálni:-)

Kezdes kérdező:SZ@RD le mi akarnak az elkényeztetett gyerekek.Ettől te nem vagy rossz nagynéni mert nem adod oda a cicát nekik!

2013. ápr. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
89%

Az állat olyan, mint egy gyerek. Olyan, mintha azt kérnék, a gyereketeket adjátok oda... Biztos, hogy nem adnám semmi pénzért, senkinek az állatomat.

A gyerekeknek pedig el kellene magyarázni, hogy ez a macska nem az a macska. Másrészt egy bármilyen kölyökcica feledtetné velük a régi macsekot, kicsik még.

2013. ápr. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2013. ápr. 22. 12:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!