Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen velem a barátom...

Miért ilyen velem a barátom családja?

Figyelt kérdés
Mindent rám akarnak eröltetni. Hogy egyek, pedig 80szor elmondtam, hogy tényleg nem vagyok éhes. Hogy minden családi összejövetelen ott legyek. Hogy minden képen rajta legyek. Hogy minden játékban benne legyek. Pl. Most is, utálok focizni(nézni szeretem, játszani nem!) de hogy nekem MUSZÁJ focizni, meg hogy "naaaa játszál máár!". Mondom, hogy nincs kedvem, de akkor is ugyan úgy eröltetik. Utána, hogy süssek szalonnát. Hogy igyak ezt meg azt. Ha éhes vagyok, természetesen eszek. Ha szomjas vagyok, iszom. De nem bírom, ha eröltetnek valamit. Barátomnak már mondtam, hogy én ezt nem kedvelem vmi nagyon, de ő csak nevetett rajta és ugyan úgy erölteti ő is a dolgokat, sőt még jobban "hisztizik" addig, amíg nem csinálom amit kérnek. miért??
2013. máj. 4. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Mond azt neki hogy álljon le mert otthagyod.
2013. máj. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem te vagy aki hisztizel. Örülhetnél, hogy befogadtak, és kedvesek veled. Megeröltethetnéd magad egy kicsit a párod kedvéért, és nem kéne mindenben a hibát keresni, és mindenhez savanyú pofát vágni. Legyél kedves. Nem hiszem, hogy fegyvert tartanának a fejedhez, hogy egyél még egy sütit.
2013. máj. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hú nem irigyellek! ilyen nyomorék családba kerülni. ezt hosszu távon nem fogod birni. ezt hivják LEURALÁSNAK amit csinálnak, valószinüleg családi vonás, örökség, és a barátod is egyfolytában uralni akarna a kapcsolatotokban. szerintem ha még nem keso menekülj egy ilyen kapcsolatból.
2013. aug. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hely előttem levő (utolsó vagyok) de az kur idegesitő ha nem hagynak neked saját döntést, szabadságot, és egyfolytában utasitgatnak. ezt egy életen át nem lehet birni,ha te nem ezt szoktad meg. Az meg még rátesz, hogy a saját gyerekeivel is ugyanigy fog viselkedni ez a fiú, és ez kettejük között örök problémaforrás lesz!
2013. aug. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!