Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan álltok a volt pasitok...

Hogyan álltok a volt pasitok szeme elé, amikor úgy hagytátok el hogy más választása nem volt, és kihasználtátok ráadásul van egy közös gyerek is akit mutatni kéne?

Figyelt kérdés
Hogyan lehetne elkerülni a hánytorgatásokat, a veszekedést a megaláztatást, hogyan álljak elé semmi védelem nélkül?

2013. máj. 4. 09:52
1 2
 1/13 acelsziv ***** válasza:
60%
Ritka nagy szemétláda vagy.
2013. máj. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 acelsziv ***** válasza:

Amúgy miért akarnál elé állni? Nem szenvedett még eleget tőled?

Te pont megérdemelnél egy olyan pasit, aki naponta úgy megver, hogy pislogni sem tudsz...

2013. máj. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Ne érts félre engem nem vert az exem!

És azért kellene vele találkoznom mert a gyerek apja és talán kíváncsi a gyerekére.

Ha ő nem hajlandó jönni és látni akkor nekem kell vinni.

2013. máj. 4. 10:33
 4/13 A kérdező kommentje:

És ez a kihasználás ez azon alapul,hogy ő nem akart minket elengedni, én mégis ott hagytam mikor alkalmam volt rá és vittem a gyermekünket is akit csak én neveltem ő egy pelenkát nem tudott kicserélni rajta.

Megkaptunk mindent ami kellett dolgoznom nem kellett mellette ezért érezhető hogy kihasználtam.

Annyira azé nem vagyok aljas! Csak már nem bírtam tovább mellette.

2013. máj. 4. 10:37
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

3


"Ha ő nem hajlandó jönni és látni akkor nekem kell vinni."


Tévedésben vagy. Senkit nem kell vinni. Főleg nem egy gyereket, akit az apja látni nem akar, mert egyszerűen nem érdekli.

2013. máj. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%

"Megkaptunk mindent ami kellett dolgoznom nem kellett mellette ezért érezhető hogy kihasználtam.

Annyira azé nem vagyok aljas! "


De. Mert ha annyira rossz volt, akkor nem tartatod ki magad, hanem mész a gyerekkel, és önmagadra támaszkodsz, nem mással tartatod el magad.

2013. máj. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
38%

"Hogyan lehetne elkerülni a hánytorgatásokat, a veszekedést a megaláztatást,"


Sehogy, mert én mint számodra idegen ember is megvetlek.

2013. máj. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 acelsziv ***** válasza:
És mit követtél el ellene, ami miatt úgy érezted, hogy ott kell hagynod?
2013. máj. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Hát figyelj, én kiábrándultam belőle , egyszerűen nem vett részt a gyermeknevelésben ,a munkahelyén kivűl semmit nem dolgozott otthon egy villany körtét nem cserélt ki, lusta volt.

Belefáradtam hogy semmiben nem számíthatok sem családjára sem rá.

És gyermek mellett nem is tudtam volna elmenni dolgozni sem amíg nagyon kicsi volt.

A volt párom a boltba lusta volt elmenni mert kerékpárra kellett ülnie.

Ha nagy nehezen elment akkor egy csomó marhaságot vett és elköltötte a pénzt ,és plusz játékgépezett erősen.

A gyermekét szereti azt írja , én is így gondolom de nem annyira hogy nevelné is.

Mert volt róla már szó hogy el venné a gyermeket, de csak azért mondta hogy bosszantson.

2013. máj. 4. 12:28
 10/13 acelsziv ***** válasza:

Ok, értem. De, ha igaz, amit leírsz akkor miért érzed úgy, hogy kihasználtad? Ő hozta a pénzt, te vitted az egész háztartást meg a gyereknevelést. Ez így még a te oldaladra is billenti a mérleget. Ha elhagytad, elhagytad. De nem kell vinned hozzá a gyereket, főleg , ha nem kíváncsi rád.


És bocsánatot kérek az első válaszomért. Ha mindezt leírod, már akkor ezt a választ kaptad volna.

2013. máj. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!